آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - شمشیر آراگورن در فیلم وسترن جدید ویگو مورتنسن و احتمال حضور او در فیلم شکار گولوم

شمشیر آراگورن در فیلم وسترن جدید ویگو مورتنسن و احتمال حضور او در فیلم شکار گولوم

شمشیر آراگورن در فیلم وسترن جدید ویگو مورتنسن

ویگو مورتنسن در مصاحبه تازه خود درباره فیلم The Dead Don’t Hurt با مجله جی‌کیو بریتانیا که او در آن نقش کارگردان، نویسنده، بازیگر و اجرای موسیقی را بر عهده دارد، در پاسخ به سوال «این فیلم چند سکانس فانتزی دارد که متوجه شدم در یکی از آنها ما شمشیری که شبیه به آندوریل، شمشیر شما در ارباب حلقه‌ها، است را می‌توانیم مشاهده کنیم. پشت این انتخاب چه داستانی نهفته است؟» این مجله گفت:

«ما برای این سکانس با یک شوالیه همه چیز را در اختیار داشتیم … سپس گفتم که خب، باید شمشیری نیز داشته باشیم. من به جست‌وجو پرداختم و چند مورد مناسب نیز وجود داشت اما فکر کردم که خب، استفاده از شمشیری که خودم دارم انتخابی نسبتاً شایسته خواهد بود زیرا این [شمشیری] بسیار خوب است. اما می‌دانستم که باید اجازه بگیرم … بنابراین از پیتر جکسون پرسیدم که آیا با این مسئله مشکلی دارد یا خیر و او گفت «آیا شمشیر در داستان اهمیت زیادی دارد؟» که من گفتم نه، اصلاً اهمیتی ندارد و حتی به سختی آن را مشاهده می‌کنید اما احتمالاً بالاخره یک نفر توجهش به آن جلب خواهد شد. او گفت که خودش با این مسئله مشکلی ندارد اما باید از شرکت سازنده فیلم اجازه بگیری. بنابراین من با آنها تماس گرفتم و آنها با این قضیه مشکلی نداشتند. آنها متوجه شدند که این بخشی ضروری از فیلم نیست و توجه زیادی به آن جلب نخواهد شد. آنها با این مسئله بسیار مودبانه برخورد کرده و به ما اجازه استفاده را دادند. دلیل استفاده از [آندوریل/نارسیل] همین بود، چرا که انتخابی درست به نظر می‌رسید. این مسئله نوعی تصادف لحظه آخری بود.»

ویگو مورتنسن در ادامه این مصاحبه در جواب سوال احتمال بازگشت برای ایفای نقش آراگورن در فیلم شکار گولوم افزود:

«نمی‌دانم داستان آن دقیقاً چیست، چیزی از آن نشنیده‌ام. شاید دیر یا زود از آن مطلع شوم. من بازی کردن در آن نقش را دوست دارم. با بازی کردن این نقش چیزهایی بسیار آموختم. از آن لذت بسیاری بردم. [اما] فقط در صورتی که از نظر سن کنونی‌ام برای این شخصیت مناسب باشم، بازی در این نقش را قبول خواهم کرد. در غیر این صورت کاری مسخره است.»

این فیلم که در سپتامبر سال گذشته تنها در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو اکران شده بود، قرار است از تاریخ ۳۱ مه (۱۱ خرداد) در سینماهای آمریکای شمالی به صورت عمومی اکران شود و تریلر آن را می‌توانید در یوتیوب مشاهده کنید.

درباره الوه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

جایزه دستاورد حرفه‌ای جشنواره فیلم زوریخ برای هاوارد شور

جایزه دستاورد حرفه‌ای جشنواره فیلم زوریخ برای هاوارد شور

براساس گزارشی از هالیوود ریپورتر، امسال قرار است جایزه دستاورد حرفه‌ای ۲۰مین جشنواره فیلم زوریخ ...