خانه - آخرین خبرها - نویسنده های جدید سریال ارباب حلقه ها توسط کمپانی آمازون معرفی شدند

نویسنده های جدید سریال ارباب حلقه ها توسط کمپانی آمازون معرفی شدند

-مترجم: منصوره.ص

پس از جستجوهای گسترده، «جی دی پاین» و «پاتریک مککی» توانستند توجه استودیوی آمازون را به خود جلب کرده و برای توسعه و نویسندگی سریال مورد توجه ارباب حلقه ها انتخاب شوند. این سریال قرار است اقتباسی از اثر کلاسیک جی آر آر تالکین باشد که در گذشته توسط پیتر جکسون به صورت سه گانه ای پرطرفدار به پرده های سینما راه یافته بود.

بر اساس پیشنهاد قبلی مدیر آمازون، جنیفر سالکه، ساخت یک فانتزی درام وسیع شامل یک اتاق فکر نویسندگی خواهد بود. پاین و مککی، از فهرست کوتاهی از فیلمنامه نویس های در نظر گرفته شده برای این کار، انتخاب شدند؛ این دو نویسنده سابقه ی نوشتن فیلمنامه ی فیلم «پیشتازان فضا۴» برای «جی جی آدامز» را در کارنامه دارند و قرار است در این سریال دیدگاه های مشترک و همفکری شان را عرضه کنند.

با کامل کردن سرپرست نویسندگی، قدم بعدی هم برای رسیدن سریال به فاز بعد انجام می شود. هنوز مشخص نیست اما ممکن است یکی از نویسنده های دیگر آن لیست کوتاه هم به این جمع اضافه شود و پروژه به یک شورانر سپرده شود.

سالکه در پنل اجرایی آمازون اظهار کرد:

ما واقعا برای رفتن به فاز بعدی فرآیند پروژه هیجان زده هستیم که این مرحله ساخت دنیاست.

گفتگو با جکسون برای احتمال مشارکت اش و امکان فیلم برداری در مجموعه اش در نیوزلند ادامه دارد.

درباره منصوره صادقی

در واقعیت...؟ مهندسی که عاشق نوشتن و ادبیات و موسیقی است.     در مجازی....؟ کاربر فعال سابق و خسته‌ی فعلی که آردا را منزلگاه قدیمی و همیشگی می‌داند.      در دنیاهای موازی...؟ شکارچی سرگردانی که اژدهایان بی‌خانمان را به سرپرستی می‌گیرد.

۵ دیدگاه

  1. اگه جکسون هم همکاری کنه عالی میشه..اگه بتونن فضا و مکان قبلی رو که در فیلم های جکسون می دیدیم حفظ کنن خیلی جذاب میشه!

  2. واقعا نمیدونم چی میشه ریسکش بالا امیدوارم اگه پیتر جکسون بشه کار خوبی بشه چون اگه نشه آبروی خودشم تو خطر می افته ولی ریسک خوبیه به امید دیدن یک شاهکار

  3. یعنی احتمالش هست که با بازیگرای خود ارباب حلقه ها سریال و بسازن؟

  4. یه اتفاق بسیار خوبیه امیدوارم جکسون در ساخت این مجموعه همکاری کند.

  5. من که خیلی از این ایده خوشم نمیاد. برای ی اقتباس دیگ از ارباب حلقه ها خیلی زوده. ب نظرم سیلماریلیون میتونس گزینه ی بهتری برای سریال باشه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مجسمه هلم پتک‌مشت در فیلم ارباب حلقه‌ها

از انیمه جنگ روهیریم و داستان آن در آثار تالکین بیشتر بدانیم

«یک شب  مردان صدای نفیر شاخ را شنیدند، اما هلم بازنگشت. صبح هنگام، پرتو خورشید ...