آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - مصاحبه بازیگر نقش آدار درباره فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت و عکس‌هایی جدید از او

مصاحبه بازیگر نقش آدار درباره فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت و عکس‌هایی جدید از او

مصاحبه بازیگر نقش آدار درباره فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت و عکس‌هایی جدید از او

سم هیزلدین که در فصل دوم برای ایفای نقش آدار جایگزین جوزف ماول شده است، در مصاحبه با EW می‌گوید جذابیت بازی در نقش آدار برای او این بوده که اگرچه این شخصیت تاریک است، اما خودش را به‌عنوان یک شرور نمی‌بیند. هیزلدین می‌گوید: «[آدار تنها سعی دارد از فرزندانش، ئوروک، محافظت کند. بنابراین هر کاری فکر می‌کند لازم است انجام می‌دهد تا آن‌ها را از قتل‌عام نجات دهد، خواه این خطر از جانب سائورون باشد که آن‌ها را به‌عنوان گوشت دم توپ می‌بیند، یا الف‌ها.»

هیزلدین می‌گوید شخصیت آدار در ابتدای فصل در حالتی شبیه به بحران وجودی فرو رفته چون فرزندانش را نجات داده و برای آن‌ها خانه‌ای فراهم کرده است. ازاین‌رو، دیگر نمی‌داند که چه کار باید بکند. با این شرایط، ماجراجویی او برای فصل دوم آغاز می‌شود.

سم هیزلدین بازیگر نقش آدار در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در کنار یک اورک

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت افزون بر آینده آدار، نشان می‌دهد که او از کجا آمده و چگونه از یک الف به یک اورک تبدیل شده است. مخاطبان خواهند دید که چه تقابل‌هایی میان آدار و سائورون رخ داده است. هیزلدین توضیح می‌دهد: «پیشنهادی برای قدرت و یک چیز دیگر وجود داشت که در ادامه به آن پی خواهید برد، و آدار با میل خود این قرار را پذیرفت. مثل این بود که قرص قرمز را انتخاب کرد و فریب خورد. او به‌طرز دهشت‌باری شکنجه و مجروح شد.»

بازیگر نقش آدار وعده آغازی طوفانی برای فصل دوم را می‌دهد: «فصل دوم با یک اتفاق بزرگ شروع می‌شود، و حتی خود من شگفت‌زده شدم که چقدر ماجرا به‌نوعی آغشته به خون و خشونت‌آمیز است.»

سم هیزلدین | Sam Hazeldine

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...