خانه - آخرین خبرها - پیام پیتر جکسون برای بیمار طرفدار ارباب حلقه ها

پیام پیتر جکسون برای بیمار طرفدار ارباب حلقه ها

-مترجم: منصوره.ص

پیتر جکسون برای بیمار سرطانی طرفدار سه گانه ی ارباب حلقه ها٬ در رابطه با ماراتون دیدن این سه گانه پیامی فرستاد. این کارگردان اعتراف کرد که هیچوقت سه گانه اش را در قالب یک جلسه تماشا نکرده است.

این طرفدار که بیماری سختی داشت با شرکت در ماراتون ارباب حلقه ها؛ فیلمی ساخته ی پیتر جکسون به یکی از آرزوهایش رسید. کریس بنتاکورت کالیفرنیایی نشسته بود تا همه‌ ی سه قسمت فیلم های فانتزی حماسی را به عنوان بخشی از یک لیست فشرده (که در تلاش برای گرفتن کمک هزینه نیز هست) ببیند؛ تا اینکه چهره ی کارگردان نیوزلندی٬ پیتر جکسون٬ روی صفحه ظاهر شد.

بنتاکورت ۲۰ ساله حالا بعد از تشخیص بازگشت سرطان خونش در سپتامبر٬ یک سال فرصت دارد و در جستجوی یک اهدا کننده ی مغز استخوان است.

ارباب حلقه ها شماره ۲۶ لیست فشرده ی او بود؛ در میان طیف وسیعی از فعالیت های جمع آوری کمک مالی اش که با دوست خود دیلون هیل انجام می دهد. بنتاکورت در حال شرکت در ماراتون دوازده ساعته در دفتر «یو اس پروداکشنِ کمپانیِ روستر تیث» بود که پیامی از پیتر جکسون دریافت کرد و قبل از شروع دیدن اولین فیلم٬ یعنی یاران حلقه٬ غافلگیر شد.

«سلام کریس٬ من‌ پیتر جکسونم٬ برات از نیوزلند کلی آرزوی خوب می فرستم»

کارگردان این حرف ها را قبل از این گفت که اظهار کند قبل از این هیچوقت کل سه قسمت فیلم هایش را در یک دور ندیده است.

«باید بگم تو الان داری کاری می کنی که من هرگز انجام ندادم»

جکسون این را به کریس گفت و اضافه کرد: «من هیچ وقت جرات نکردم کل سه گانه رو همزمان ببینم.»

کریس بنتاکورت که احساساتی شده بود٬ در مورد این سوپرایز گفت: ارباب حلقه ها چیز بزرگی در کودکی من بوده. من و دیلن هر دو از طرفدارهای بزرگش بودیم.. این عالیه؛ خیلی عالیه. این یه تجربه ی جالبه؛ به خصوص اگه توی یه سالن واقعی باشی. این یکی از جالب ترین تجربه هاست. واقعا شگفت انگیز بود. برای بعضی مردم ۱۲-۱۳ ساعت ترسناکه اما من از هر ثانیه اش لذت بردم.

روستر تیث که به جکسون قول داده بود واکنش بلانکورت را ببیند٬ از جوابش فیلم گرفت.

بلانکورت در سال ۲۰۰۹ مبتلا به لوسمی تشخیص داده شد. اگرچه بعد از آن بیماری بهبودی بهبود یافت٬ اما سال گذشته برگشت. او در حال حاضر از طریق لیستش در تلاش برای جمع آوری پول است تا بتواند رویای خود را در مورد سفر به دور اروپا به دست آورد.

ویدئوی کامل از کانال آپارات آردا:

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.