آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» تأخیر خورد

انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» تأخیر خورد

انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» تأخیر خورد

انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» که قرار بود در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اکران شود، حالا در ۲۳ آذر ۱۴۰۳ روی پرده سینماها خواهد رفت.

این تأخیر تحت‌تأثیر زنجیره‌ای از تغییرات در برنامه اکران فیلم‌های وارنر براز رخ داده که طی آن تاریخ نمایش بسیاری از فیلم‌های این شرکت از جمله Dune: Part Two و Godzilla X Kong: The New Empire نیز به تعویق افتاده است.

The Lord of The Rings: The War of the Rohirrim انیمه‌ای فانتزی است که بر اساس داستانی در ضمیمه رمان ارباب‌حلقه‌ها نوشته جی. آر. آر تالکین در حال ساخت می‌باشد. تولید این انیمه، همچون آثار سینمایی قبلی اقتباس شده از آثار این نویسنده بریتانیایی، برعهده نیولاین سینما (برادران وارنر) است و طبق اخبار منتشر شده، با کمپانی Sola Entertainment در زمینه تصویرسازی انیمه، همکاری خواهند داشت.

داستان این انیمه، پیش درآمدی بر سه‌گانه ارباب‌حلقه‌هاست و روایتی از ۲۵۰ سال قبل از وقایع آن فیلم‌ها می‌باشد. برادران وارنر این بار برای بازگشت به سرزمین میانه، به سراغ سرزمین روهان رفته است و گریزی به خاندان ائورل که به روهیریم معروف‌اند، می‌زند؛ مردمان اسب سواری که پس از انتشار سه‌گانه ارباب‌حلقه‌ها ، به دلیل شجاعت و سبک زندگی و جنگیدنشان، محبوبیت زیادی بین طرفداران سینما پیدا کردند.

داستان حالا به سراغ یکی از پادشاهان افسانه‌ای این خاندان به نام هلمِ پتک‌مشت رفته است و چنان که از اسمش مشخص است، روایت‌گر جنگی است که می‌توانست روهیریم را به نابودی بکشاند اما با حماسه‌ای که هلم پتک‌مشت ساخت، نه تنها مردمش پیروز جنگ شدند، بلکه خودش هم به افسانه‌ای بدل شد که تا سالیان سال، به دل دشمنان روهیریم هراس می‌انداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از داستان، تهیه‌کنندگان و صداپیشگان این انیمه، این مقاله را بخوانید:

از انیمه جنگ روهیریم و داستان آن در آثار تالکین بیشتر بدانیم

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...