آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - امبریسر می‌خواهد ارباب حلقه‌ها را به یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای گیمینگ تبدیل کند

امبریسر می‌خواهد ارباب حلقه‌ها را به یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای گیمینگ تبدیل کند

امبریسر گروپ ارباب حلقه‌ها

شرکت امبریسر می‌خواهد بیشترین استفاده را از حقوق ساخت اقتباس از دنیای ارباب حلقه‌ها ببرد و این مالکیت فکری را به یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای گیمینگ دنیا تبدیل کند.

این خبر در شرایطی اعلام شده که امبریسر به‌تازگی از تغییرات ساختاری عظیمی در این شرکت خبر داده و بسیاری از پروژه‌های در دست توسعه خود را لغو کرده است تا تمرکز خود را روی پروژه‌های بزرگ‌تر و سودآورتر بگذارد.

«متیو کارچ»، مدیر ارشد عملیات امبریسر می‌گوید این شرکت حالا با کنارگذاشتن دیگر پروژه‌ها، اولویت خود را روی ساخت بازی‌های ویدیویی از ارباب حلقه‌ها گذاشته است:

«اطمینان زیادی دارم که کل این فرآیند به‌راحتی منجر به انتخاب محصولات بهتری خواهد شد که سودآورترند و این اتفاق فرصت رشد بزرگ‌تری را در آینده برای ما فراهم می‌کند.»

کارچ می‌گوید سرمایه‌گذاری روی بازی‌های سرزمین میانه به معنای استفاده بهتر از منابع این شرکت خواهد بود و واضح است که امبریسر به سمت این هدف حرکت خواهد کرد.

امبریسر گروپ پارسال Middle-Earth Enterprises را خرید تا حقوق ساخت فیلم و بازی از هابیت و ارباب حلقه‌ها را تصاحب کند. همچنین، پیش‌تر اعلام شده بود که آمازون با همکاری امبریسر می‌خواهد یک بازی MMO جدید از ارباب حلقه‌ها بسازد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...