آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - آمازون با همکاری امبریسر گروپ از دنیای ارباب حلقه‌ها بازی MMO می‌سازد

آمازون با همکاری امبریسر گروپ از دنیای ارباب حلقه‌ها بازی MMO می‌سازد

بازی MMO آمازون از ارباب حلقه‌ها

امبریسر گروپ امروز از طریق شاخه Middle-Earth Enterprises خود اعلام کرد که با بخش بازی‌های آمازون به توافق رسیده است تا بازی MMO جدیدی براساس ارباب حلقه‌ها بسازد.

طبق بیانیه مطبوعاتی امبریسر گروپ، این بازی جهان‌باز در سرزمین میانه تالکین رخ می‌دهد و قصه‌هایی از هابیت و ارباب حلقه‌ها را به نمایش می‌گذارد. این بازی هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد و توسعه آن به رهبری استودیو Orange County آمازون پیش می‌رود.

کریستوف هارتمان، معاون بخش بازی‌های آمازون می‌گوید: «ارائه برداشتی تازه از ارباب حلقه‌ها مدت‌هاست که آرزوی تیم ما بوده، و مفتخر و قدردانیم که Middle-Earth Enterprises برای کار روی این جهان برجسته به ما اعتماد کرده است. همچنین خوشحالیم که پس از قرارداد Tomb Raider در سال گذشته، رابطه‌مان را با امبریسر گروپ گسترش می‌دهیم.»

آمازون قبلاً پروژه دیگری را برای ساخت یک بازی MMO از دنیای ارباب حلقه‌ها در دست اجرا داشت که حقوق آن از سمت شرکت Athlon Games می‌آمد. آن پروژه نهایتاً لغو شد، اما این پروژه جدید به‌طور مستقیم با همکاری امبریسر پیش می‌رود.

هنوز مشخص نیست که این بازی چه زمانی عرضه خواهد شد، اما آمازون آن را برای پی‌سی و کنسول‌ها منتشر می‌کند. این پروژه ارتباطی به سریال حلقه‌های قدرت نخواهد داشت.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

مورفید کلارک، بازیگر نقش گالادریل در سریال حلقه‌های قدرت در مراسم EE BAFTA درباره فصل ...