خانه - آخرین خبرها - «شارلوت برندستروم» به جمع کارگردانان سریال ارباب حلقه‌ها پیوست

«شارلوت برندستروم» به جمع کارگردانان سریال ارباب حلقه‌ها پیوست

«شارلوت برندستروم» به جمع کارگردانان سریال ارباب حلقه‌ها پیوست

آمازون با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که «شارلوت برندستروم» کارگردان ۶۱ ساله‌ی فرانسوی-سوئدی دو قسمت از فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها را کارگردانی خواهد کرد.

او قبلا کارگردان فیلم Julie, chevalier de Maupin نامزد جایزه امی، از کارگردانان سریال The Man in the High Castle، سریال Outlander و سریال The Witcher بوده است.

برندستروم در واکنش به این خبر گفت: «بسیار هیجان‌زده‌ام که از طریق رویای جی.دی. [پین] و پاتریک [مک‌کی] وارد سرزمین میانه می‌شوم و خود را غرق دنیای یکتای جی.آر.آر. تالکین می‌کنم. افتخار بزرگی است که در نیوزلند باشم و با تیم خلاق تولید این پروژه از استودیوهای آمازون همکاری کنم.» او با نقل‌قول از گیملی در فصل «آخرین رایزنی» از کتاب بازگشت شاه افزود: «در سرزمین میانه هنوز چیزهای بی‌شماری برای دیدن و کارهای بزرگی برای انجام دادن هست.»

اگر شایعات درست بوده باشد و فصل اول ۸ قسمت داشته باشد، «برندستروم» پس از «بایونا» و «وین چه ییپ» که هر کدام به ترتیب ۲ و ۴ قسمت را کارگردانی کردند، آخرین کارگردان فصل اول خواهد بود. تاریخ پخش سریال ارباب حلقه‌ها هنوز اعلام نشده است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آدار در سریال ارباب حلقه‌ها

تحلیل و بررسی قسمت سوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

سومین قسمت از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت جمعه گذشته با نام «آدار» از سرویس ...