خانه - آخرین خبرها - وین ییپ چهار قسمت بعدی سریال ارباب حلقه‌ها را کارگردانی می‌کند

وین ییپ چهار قسمت بعدی سریال ارباب حلقه‌ها را کارگردانی می‌کند

وین ییپ چهار قسمت بعدی سریال ارباب حلقه‌ها را کارگردانی می‌کند

آمازون امروز رسما اعلام کرد که «وین چه ییپ» (Wayne Che Yip) کارگردان ۴۰ ساله انگلیسی وظیفه تولید چهار قسمت سریال را به عهده خواهد داشت. او پس از جی.ای. بایونا که کارگردانی دو قسمت نخست سریال را انجام داد سکان هدایت اثر را در دست می‌گیرد. ییپ در رابطه با این اتفاق گفت:

«افتخار بزرگی است که توسط جی.دی. [پین] و پاتریک [مک‌کی] و آمازون استودیوز به جهان تالکین دعوت شده‌ام. حالا هر روز مشتاقم تا با گروه خلاقی که این‌جا در نیوزلند حضور دارند همکاری کنم تا بتوانیم نقشی در میراث بزرگ‌ترین داستان تاریخ داشته باشیم.»

وین ییپ پیش‌تر کارگردانی قسمت‌هایی از سریال‌های Hunters, Preacher, Utopia, Doctor Who و دیگر سریال در دست تولید آمازون یعنی The Wheel of Time را انجام داده است.

آمازون همچنین به مناسبت ۲۵ مارس مصادف با روز تالکین‌خوانی تصویری از کلاکت سریال را که نام ییپ روی آن حک شده، در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است. در این کلاکت نام «ارون مورتون» نیز به عنوان فیلم‌بردار دیده می‌شود.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.