خانه - آخرین خبرها - حضور هابیت‌های سیاه پوست در سریال ارباب حلقه‌ها تایید شد

حضور هابیت‌های سیاه پوست در سریال ارباب حلقه‌ها تایید شد

حضور هابیت‌های سیاه پوست در سریال ارباب حلقه‌ها تایید شد

سر لنی هنری به‌تازگی در برنامه Saturday Live Show شبکه BBC Radio 4 حاضر شده و درباره موضوعات مختلفی از جمله سریال ارباب حلقه‌ها آمازون صحبت کرده است. او ضمن تایید کاراکتر خود گفت:

«در دو سال گذشته مشغول کار روی سریال ارباب حلقه‌ها بودم و پروژه شگفت‌انگیزی بود. این مجموعه از لحاظ سرمایه و تعداد نیرو بزرگ‌ترین سریالی است که تاکنون ساخته شده. عملا صد نفر روی صحنه به شما خیره می‌شوند تا ببینند به عنوان یک فرد چهار فوتی چگونه باید باشید…من یک هارفوت‌ام، چون جی.آر.آر. تالکین که اتفاقا از بیرمنگام بود، گفت هابیت‌های سیاه وجود داشته‌اند. من یک هابیت سیاه پوستم و نکته جالب مطابقت این مسئله با کتاب‌هاست. سریال به عصر پیش از فیلم‌ها می‌پردازد، روزهای آغازین شایر. ما گروهی از هارفوت‌های بومی آن منطقه هستیم. ما هابیتیم اما به اسم هارفوت شناخته می‌شویم. ما نه یک نژاد بلکه طایفه‌ای با فرهنگ‌های مختلف هستیم، بنابراین بینمان سیاه، آسیایی، قهوه‌ای و حتی گونه‌های مائوری وجود دارد.»

هنری در ادامه افزود:

«سریال روایت‌گر مجموعه جدیدی از ماجراجویی‌هاست که داستان زمینه کاراکترهای مختلف را بیان می‌کند و روایت آن حداقل ۱۰ سال طول می‌کشد. چون داستان بر اساس سیلماریلیونی است که نوعی کتاب تقلب برای اعلام اتفاقات دوران دوم و سوم محسوب می‌شود. و نویسندگان به شکلی جذاب آن را بسط داده‌اند و قرار است اثری هیجان‌انگیز به وجود آید. زنان حضور بسیار پررنگی در این سریال دارند و قرار است قهرمانان زن را در داستان داشته باشیم. ولی طبق معمول آدم کوچولوها هم حضور خواهند داشت.»

 

هارفوت‌ها بر اساس توصیف تالکین در کتاب ارباب حلقه‌ها پوست تیره دارند.

“The Harfoots were browner of skin, smaller, and shorter, and they were beardless and bootless; their hands and feet were neat and nimble; and they preferred highlands and hillsides.”

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۱ دیدگاه

  1. ادای نژاد پرست نبودنا…!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.