آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - کتاب صوتی جدید سیلماریلیون با صدای اندی سرکیس منتشر خواهد شد

کتاب صوتی جدید سیلماریلیون با صدای اندی سرکیس منتشر خواهد شد

کتاب صوتی جدید سیلماریلیون با صدای اندی سرکیس منتشر خواهد شد

اندی سرکیس پس از اجرای صوتی زیبای کتاب‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها، اکنون عهده‌دار اجرای کتاب صوتی جدید سیلماریلیون خواهد بود که توسط انتشارات هارپرکالینز در ۱ تیرماه ۱۴۰۲ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۳) منتشر خواهد شد.

اندی سرکیس در رابطه با کتاب صوتی سیلماریلیون گفت: «همیشه بنا بود که صعود از کوه سیلماریلیون دشوار باشد و شاید به همین دلیل رضایت‌بخش‌ترین صعود باشد. به راستی که ترسیده بودم. در حالی که ساختار روایی و شخصیت‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها نیروی محرکه عظیمی را در اختیار راوی قرار می‌دهند، سیلماریلیون همانند خواندن یک کتاب مقدس خارق‌العاده و باستانی است که اساطیر خلقتی را در دوران‌های بسیاری را در بر گرفته و در طول سالیان بسیار نگاشته شده است. اما هنگامی که در سیر قوه‌ی تخیل شاعرانه تالکین و قدرت بی‌کران جهان او قرار گرفتم، خود را در میان بخش‌هایی یافتم که به هنگام خواندن به کلی مرا مسحور خود ساخته بود، و این به تجربه‌ای بی‌حدواندازه هیجان‌انگیز بدل شد. تنها می‌توانم امیدوار باشم که شنونده نیز هم همین احساس را داشته باشد.»

کاور این کتاب صوتی مزین به نگارگری مبارزه گلورفیندل و بالروگ اثر آلن لی خواهد بود که پیش‌تر در کتاب سقوط گوندولین به چاپ رسیده بود.

کتاب صوتی سیلماریلیون با صدای اندی سرکیس

منبع.

درباره الوه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

کتاب صوتی نامه‌های جی. آر. آر. تالکین منتشر خواهد شد

کتاب صوتی نامه‌های جی. آر. آر. تالکین منتشر خواهد شد

بنا بر اعلام اخیر انتشارات هارپرکالینز، کتاب صوتی نسخه بازبینی‌شده و گسترش‌یافته نامه‌های جی. آر. ...