خانه - آخرین خبرها - مدیر آمازون استودیو درباره بودجه رکوردشکن سریال ارباب حلقه‌ها می‌گوید

مدیر آمازون استودیو درباره بودجه رکوردشکن سریال ارباب حلقه‌ها می‌گوید

مدیر آمازون استودیو درباره بودجه رکوردشکن سریال ارباب حلقه‌ها می‌گوید

اواخر فروردین در گزارشی از سوی دولت نیوزلند اعلام شد که فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها ۴۶۵ میلیون دلار بودجه دارد. این رقم بالاتر از همه سریال‌های بزرگ تلویزیون از جمله بازی تاج و تخت است که هر فصل آن تقریبا بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری داشت.

حالا «جینفر سالکه»، مدیر آمازون استودیو، اخیرا در میز گرد هالیوود ریپورتر همراه با چند مدیر دیگر دنیای سرگرمی حضور پیدا کرده است. او در بخشی از این برنامه در پاسخ به این سوال که رقم اعلام شده برای بودجه فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها از این صنعت به ما چه می‌گوید و آمازون چگونه این رقم هنگفت را توجیه کرده، اظهار داشت:

«همان طور که از قرارداد فیلم Knives Out دیدید، بازار دیوانه‌وار شده [نتفلیکس ۴۶۹ دلار برای دو دنبال این فیلم هزینه کرده]. این هزینه برای فصل کاملی از یک سریال بزرگ و جهان‌ساز در نظر گرفته شده. این عدد برای سرتیتری که روی آن کلیک شود بسیار جذاب است، اما در واقع از آن برای ایجاد زیرساختی استفاده می‌شود که کل سریال روی آن بنا خواهد شد. ولی در دنیای دیوانه‌واری هستیم و افراد مختلفی در این جلسه‌ی [اپ] زوم، عمدتا من و «بلا»، در پروژه‌هایی حضور داشتیم که هزینه آن‌ها بسیار بالا می‌رود. درخواست‌های زیادی برای تامین سرمایه وجود دارد. ما باید تصمیم بگیریم که کجا می‌خواهیم انعطاف‌پذیر باشیم و کجا مرزهای خود را مشخص کنیم. چند نفر ارباب حلقه‌ها را خواهند دید؟ خیلی‌ها. (می‌خندد) شمار بالایی از مخاطبان جهانی باید این سریال را در زمان معین تماشا کنند، و ما اطمینان داریم که چنین اتفاقی خواهد افتاد.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آدار در سریال ارباب حلقه‌ها

تحلیل و بررسی قسمت سوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

سومین قسمت از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت جمعه گذشته با نام «آدار» از سرویس ...