خانه - آخرین خبرها - فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها بودجه ۴۶۵ میلیون دلاری دارد

فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها بودجه ۴۶۵ میلیون دلاری دارد

فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها بودجه 465 میلیون دلاری دارد

دولت نیوزلند امروز رسما اعلام کرد که پذیرفته تا برای رشد اقتصاد و صنعت گردشگری این کشور تخفیف‌های اضافه‌ای را برای پروژه‌های بزرگ شرکت آمازون از جمله سریال ارباب حلقه‌ها قائل شود.

یادداشت تفاهم میان آمازون و دولت نیوزلند به این شرکت کمک می‌کند تا علاوه بر کمک مالی ۲۰ درصدی قبلی، در پروژه‌های بزرگ خود از ۵ درصد تخفیف اضافه برخوردار شود.

«استوارت نش» وزیر توسعه اقتصادی و گردشگری نیوزلند در مصاحبه‌ای پیرامون این همکاری اعلام کرد که آمازون می‌خواهد برای فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها ۶۵۰ میلیون دلار نیوزلند (۴۶۵ میلیون دلار آمریکا) هزینه کند. در نتیجه، حالا نیوزلند ۱۶۲ میلیون دلار نیوزلند (۱۱۶ میلیون دلار آمریکا) را به عنوان کمک مالی به این شرکت برمی‌گرداند.

آقای نش گفت: «این توافق با آمازون به ایجاد مشاغل و زمینه فعالیت برای کسب و کارهای محلی منجر می‌شود، و موج جدیدی از برندینگ گردشگری بین‌المللی و تبلیغات را برای این کشور ایجاد می‌کند.»

گفته شده که این یادداشت تفاهم دسترسی به دانش و تخصص پرسنل آمازون، تصاویر ضبطی و کلیپ‌های پشت صحنه را برای نیوزلند به ارمغان می‌آورد. به‌علاوه، صنعت بازیگری نیوزلند از طریق دوره‌های کارآموزی و تحصیلی در پروداکشن، ورک‌شاپ‌ها و کلاس‌های آموزشی پروژه ارباب حلقه‌ها شرکت می‌کند تا به رشد و توانمندی نیروهای محلی پرداخته شود.

این توافق به همکاری‌های گسترده‌تری میان آمازون و نیوزلند منجر خواهد شد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آدار در سریال ارباب حلقه‌ها

تحلیل و بررسی قسمت سوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

سومین قسمت از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت جمعه گذشته با نام «آدار» از سرویس ...