خانه - آخرین خبرها - نبرد پنج سپاه ۱ میلیارد دلاری؟

نبرد پنج سپاه ۱ میلیارد دلاری؟

1211913_The-Hobbit-The-Battle-Of-The-Five-Armies-3

بعد از فروش تا حدودی متوسط قسمت سوم هابیت چه در آمریکای شمالی و چه در سراسر جهان ، فروش خیره کننده قسمت سوم در چین تا حدودی آب رفته را به جوی برگرداند. به نقل از سایت باکس آفیس موجو، نبرد پنج سپاه در این هفته در۹۵۰۰ پرده سینما در ۵۷ بازار فروش به فروشی بالغ بر ۲۲/۴ میلیون دلار رسید که از مقدار ۲۰/۲ میلیون دلار سهم چین بود که به فروش کلی۷/ ۱۰۳میلیون دلاری نبرد پنج سپاه در این کشور کمک و چین با پشت سر گذاشتن آلمان(با ۷۸/۶ میلیون دلار فروش) به دومین بازار عمده هابیت تبدیل شد. رتبه های بعدی متعلق به بریتانیا (۶۴/۱ ) ،فرانسه (۴۵/۹ )، روسیه (۳۰/۲) ،استرالیا (۲۷/۸)،کره جنوبی(۲۲/۱ )،اسپانیا(۱۹/۸)، برزیل (۱۹/۵)، ایتالیا (۱۷/۳) ، مکزیک (۱۷/۲) و سوئد با ۱۶/۶ میلیون دلار بوده است.با این اوصاف قسمت سوم هابیت با فروشی نزدیک به ۲۵۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و همچنین با ۶۸۶/۴ میلیون دلاری در خارج از آمریکا در مجموع نزدیک به ۹۴۰ میلیون دلار فروش داشته است.
به نظر می رسد که مجموع فروش خارج از آمریکای نبرد پنج سپاه از هابیت :برهوت اسماگ با ۷۰۲ میلیون دلار فراتر رود و میتواند به هابیت :یک سفر غیر منتظره با ۷۱۴ میلیون دلار نزدیک شود،همچنین فروش جهانی نبرد پنج هم احتمالا فراتر از فروش ۹۶۰ میلیون دلاری برهوت اسماگ و کمتر از فروش ۱ میلیارد و ۱۷ میلیون دلاری یک سفر غیر منتظره خواهد بود.

درباره R-FAARAZON

۸ دیدگاه

 1. رستاخیز دنیای تاریکی

  آقا ناامید شدیم.من فکر میگردم بیش از فیلم ترانسفورمرز میفروشه ولی انگار حتی نمیتواند یک میلیارد دلاری شود.همش تقصیر فیلمهایی مانند درون جنگل و نشکسته و چند تا فیلم دیگر است که در دومین هفته اکران هابیت اکران شدند و فروش هابیت رو پایین آوردند.یادم میاد پنج تا فیلم قد و نیم قد و معروف سال بودند که با هم اکران شدند درسته که هابیت همه شان را از سر راه خود برداشت ولی باز هم ضربه بدی به هابیت وارد شد.

  {ویرایش ناظر: حذف عبارات نامناسب}

  • این طرز پست زدن خجالت داره به خدا…

   کلمه ی ترکیت و واسه خودت نگه دار!!

  • کامنت شما ویرایش شد.
   کلمه ای که بکار بردید معنای خیلی زشتی داشت. اگه بار دیگه از اینجور کامنتها بذارید دسترسی شما برای کامنت گذاشتن در سایت بسته میشه.

   کامنت بعدی شما هم حذف شد.

 2. معلوم نیست واقعا چرا جکسون اینطوری فیلم رو ساخت هابیت ۱ فوق العاده بود اما متاسفانه در هابیت سه فقط تحریف …. تمامی صحنه هاش فقط انیمیشن بود مثل اینکه جکسون هابیت تالکین رو با تن تن اشتباه گرفته باشه.
  متاسفانه تمامی فیلم های تاریخی امسال افتضاح بودن اون از هرکول ها اینم از هابیت .
  آرزوی سریال شدن سیلما رو به گور خواهیم برد

 3. رستاخیز دنیای تاریکی

  سلام آقا من یه خبری دارم خیلی جالبه. من توانستم به طور تقریبی ولی دقیق تعداد ارتش الف هارا در نبرد پنج سپاه که در تریلر یک لحظه تیراندازی میکنند را حساب کنم.تعدادشان ۳۶۰۰ نفر است.با این حساب تعداد سربازانی که در نبرد پنج سپاه خواهند جنگید حداقل ۱۸۰۰۰ نفر است.این عدد کمترین تعداد و کف نفرات هر دو طرف است.اینطور که من تو تریلر دیدم نبرد ده سپاه است نه پنج سپاه.یعنی بزرگتر از نبرد هلمزدیپ و کوچکتر از نبرد میدانهای پله نور.(انسانها الفها درفها اورکها گابلینها ترولها وارگها خفاشها بوفالوها عقابها زمین خوارها وغیره)

 4. نبرد هلمزدیپ وقتی نگاه می کنی فکر می کنی تعداد بیشتری ارک نسبت به پنچ سپاه داره

  اصلا ۱۸۰۰۰ نفر بهش نمیخوره

  {ویرایش ناظر: حذف قسمت اسپویل دار}

  • قسمت اسپویل دار کامنتتون حذف شد. تا زمان اومدن نسخه های بلو-ری قسمت سوم، داستان فیلم رو لو ندید.
   جواب سوالتون بله است.

 5. ای بابا امسالم هابیت اسکار نگرفت تا این سه گانه بدون اسکار باقی بمونه.
  ( البته زیادم دور از انتظار نبود)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.