خانه - آخرین خبرها - فیلم محبوب الایجا وود در میان سه‌گانه ارباب حلقه‌ها کدام است؟

فیلم محبوب الایجا وود در میان سه‌گانه ارباب حلقه‌ها کدام است؟

فیلم محبوب الایجا وود در میان سه‌گانه ارباب حلقه‌ها کدام است؟

بازیگر نقش فرودو در سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها چندی پیش در گفتگو با پادکست ReelBlend گفت از بین این سه فیلم «یاران حلقه» را انتخاب می‌کند. او درباره دلیل این انتخاب توضیح داد:

«حس فیلم‌برداری «یاران» به خاطر جوی که بین تیم تولید وجود داشت همیشه برایم خارق‌العاده بود. به‌ویژه برای من که توانستم با گروه دوست‌داشتنی هابیت‌ها وقت بگذارنم. ما چهار نفر خیلی به هم نزدیک بودیم. حضور در کنار ویگو (مورتنسن) و شان بین و اورلاندو (بلوم)، همراهی با تمام تیم تولید و همکاری روی برخی صحنه‌ها همیشه برایم جذاب بود. اکثر صحنه‌های فیلم یاران در روزهای ابتدایی ضبط شد، به همین خاطر نزدیکی زیادی وجود داشت. شخصا علاقه ویژه‌ای به یاران حلقه دارم. آن گروه حس متفاوتی داشت. ارتباطی که بین اعضا دیده می‌شد، همکاری‌هایی که در طول مسیر شکل گرفت، آغاز سفری که بعدا بین ما فاصله انداخت و باعث خطوط داستانی جداگانه در دو برج شد. البته فیلم‌های بعدی را هم دوست دارم. آن‌ها هم شگفت‌انگیز و پویا و احساسی هستند. اما یاران حلقه یک جور حس جادویی بسیار زیبا داشت و فکر می‌کنم همین مسئله باعث می‌شود یاران فیلم محبوبم بین سه‌گانه باشد.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.