آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - هالیوود ریپورتر: وارنر براز می‌خواهد ارباب حلقه‌ها را به فرنچایزی شبیه استار وارز تبدیل کند

هالیوود ریپورتر: وارنر براز می‌خواهد ارباب حلقه‌ها را به فرنچایزی شبیه استار وارز تبدیل کند

ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه

خبرگزاری هالیوود ریپورتر در گزارشی جدیدی به نقل از یک منبع آگاه می‌گوید وارنر براز امیدوار است که از فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها که قرار است با همکاری امبریسر گروپ ساخته شوند، فرنچایزی شبیه استار وارز را به‌وجود بیاورد.

به‌علاوه، وارنر امید دارد که بتواند پیتر جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینز را به تیم خود بیاورد. جکسون و والش ظاهراً از شایعه‌ای که پیش از پخش سریال پیرامون همکاری آمازون با آن‌ها وجود داشت، کلافه شده بودند، و حالا مشغول تعامل با وارنر هستند تا ببینند چطور می‌توانند به‌عنوان کارگزاران میراث تالکین ایفای نقش کنند.

هالیوود ریپورتر به نقل از منابع خود می‌گوید تلاش وارنر برای تمرکز دوباره روی ارباب حلقه‌ها و هری پاتر نشان‌دهنده تمایلی برای بازگشت به دوره موفق ابتدای دهه ۲۰۰۰ است: «این اقدام نشانی مبنی بر استیصال است. آن‌ها می‌خواهند طوری خود را نشان بدهند که انگار همان استودیوی قدیمی هستند. [ولی] هابیت باعث شد مردم فیلم‌های بیشتری از این استودیو نخواهند.»

در حال حاضر ظاهراً وارنر حقوق اقتباس‌های سینمایی براساس دوران سوم و آمازون حقوق اقتباس‌های تلویزیونی از دوران دوم را در اختیار دارد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۱ دیدگاه

  1. خب …. نامردا این کار رو به پیتر جکسون بپردازید. تا موفقیت حاصل بشه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...