آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - سوفیا نوم‌وته: در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها همه با ظهور سائورون مواجه می‌شوند

سوفیا نوم‌وته: در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها همه با ظهور سائورون مواجه می‌شوند

رمزی ایوری و بر مک‌کرری سریال حلقه‌های قدرت

دست‌اندرکاران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت می‌گویند این مجموعه در فصل دوم خود در سرزمین میانه عمیق‌تر می‌شود. سوفیا نوم‌وته، بازیگر نقش دیسا در پنل Contenders TV رسانه ددلاین درباره فصل بعدی که در حال حاضر در دست تولید قرار دارد، گفت:

«نمی‌توانم بگویم چقدر هیجان‌زده‌ام. چون همه‌چیز مفصل‌تر می‌شود. فصل ۱ یک‌جور معرفی شکوهمندانه بود. باید این جهان و فرهنگش را می‌شناختیم، می‌فهمیدیم قصه چگونه می‌خواهد روایت شود و این بنیان باید متولد می‌شد. و این همان چیزی بود که دیدیم: فاز آرامش، فاز معرفی.»

ولی در فصل ۲، شخصیت‌ها باید با ظهور سائورون مواجه شوند. نوم‌وته ادامه داد:

«هر بخش از دنیا چگونه با دوره حکمرانی و نیروهای او روبه‌رو می‌شود؟ این قصه بدون شک خیره‌کننده است. امیدوارم اجازه زدن این حرف‌ها را داشته باشم، اما [فصل دوم] به‌طرز فوق‌العاده‌ای هیجان‌انگیز است.»

رمزی ایوری، طراحی تولید سریال نیز درباره حس و حال دوران دوم در مقایسه با دوران سوم سرزمین میانه که در فیلم‌ها دیده بودیم و همه‌چیز در حال زوال بود، می‌گوید:

«همه‌چیز درباره دوران دوم باید حول محور حماسی‌بودن و قدرت و سرزندگی و تعامل شفاف و ملموس‌بودن جهان‌ها باشد.»

بر مک‌کرری، آهنگساز سریال هم که در این پنل حاضر بود، درباره صحنه آواز دیسا گفت:

«این صحنه تنها آهنگی موسیقی متن بود که در سر صحنه ضبط شد. چون وقتی خیلی از صداها را بعداً دوباره ضبط کردیم، آن حس جادویی دیگر در این آواز احساس نمی‌شد. و یادم می‌آید که با سوفیا می‌خندیدم و می‌گفتم ‘مسئله این‌جاست که وقتی آن‌جا بودی اجرای بهتری داشتی’. بنابراین فکر می‌کنم این مثال خوبی است که نشان می‌دهد رویکردهای مختلف چطور در سریال کنار هم می‌آیند و چیزی را می‌سازند که بزرگ‌تر از خود قطعات کوچک‌ترند.»

گفتنی است، در گزارشی جداگانه به‌نظر می‌رسد که اولیور بنسون، مدیر هنری فیلم سینمایی The Batman، ساخته مت ریوز هم به پروژه سریال حلقه‌های قدرت پیوسته است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مصاحبه شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره فصل دوم؛ از گالادریل سرخورده تا امید در تاریکی

جی‌دی پین، یکی از شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره اینکه فصل دوم به چه موضوعاتی ...