خانه - آخرین خبرها - همخوانی کتاب یاران حلقه در باشگاه کتابخوانی شان آستین در اپ Fable

همخوانی کتاب یاران حلقه در باشگاه کتابخوانی شان آستین در اپ Fable

همخوانی کتاب یاران حلقه در باشگاه کتابخوانی شان آستین در اپ Fable

اپلیکیشن کتابخوانی Fable امروز اعلام کرد که شان آستین بازیگر نقش سموایز گمجی از ۱۹ دسامبر خواندن کتاب یاران حلقه را با طرفداران آغاز می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام و تهیه اشتراک باشگاه کتابخوانی آستین به آدرس fable.co/seanastin در این برنامه شرکت کنند.

اپلیکیشن Fable به کاربران اجازه می‌دهد کتاب‌های الکترونیکی را تهیه کرده و با هم آن‌ها را بخوانند. اعضا در این حین می‌توانند بخش‌های مورد علاقه خود را علامت‌گذاری و روی کتاب حاشیه‌نویسی کنند. آستین هم قرار است بخشی از خاطرات و تصاویر خود را به اشتراک گذاشته و آغازگر بحث‌های مختلف درباره کتاب باشد. وعده داده شده که خاطرات منحصر به فردی از فرآیند تولید فیلم‌ها در این برنامه روایت خواهد شد.

آستین می‌گوید: «سه بار سه‌گانه ارباب حلقه‌ها را خواندم و عاشق کتاب‌ها هستم. اما هرگز این سه‌گانه مثل طرفدارها تجربه نکردم. رابطه من با کتاب، داستان و شخصیت‌ها بسیار سریع و موشکافانه بود. من به سرعت به دنبال جزئیات و نکاتی برای استفاده بودم. این کتاب‌ها در زمان فیلم‌برداری مثل کتاب مقدس بودند…ولی هیچ‌گاه غرق بخش ادبی کتاب‌ها در خالص‌ترین فرم آن‌ها نشدم. حالا زمانش فرا رسیده!»

باشگاه کتابخوانی ارباب حلقه‌ها قرار است در آینده به سراغ کتاب دو برج و بازگشت پادشاه برود. آستین اضافه می‌کند: «یکی از زیباترین جنبه‌های تجربه فیلم ارباب حلقه‌ها خلق این رویدادهای سالانه برای میلیون‌ها خانواده بود. حالا من هم می‌خواهم برای خودمان یک چنین تجربه‌ای بسازم.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آدار در سریال ارباب حلقه‌ها

تحلیل و بررسی قسمت سوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

سومین قسمت از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت جمعه گذشته با نام «آدار» از سرویس ...