خانه - آخرین خبرها - شایعه: آمازون فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها را بازنویسی می‌کند

شایعه: آمازون فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها را بازنویسی می‌کند

-ترجمه: ایمان صاحبی

بر اساس گزارش جدید وب‌سایت TheOneRing، آمازون تولید سریال ارباب حلقه‌ها را تا ماه اکتبر متوقف کرده است. گردانندگان این وب‌سایت در قسمت جدید پادکست خود می‌گویند آمازون مشغول فیلم‌برداری پایلوت سریال بوده ولی ما شاید این پایلوت را هیچ‌وقت نبینیم. البته این روش کاملا منطقی و عادی است. استودیوها معمولا پایلوتی ساخته و آن را بررسی می‌کنند تا با رفع اشکالات بتوانند به خروجی مدنظر خود برسند.

مسئول وب‌سایت TOR می‌گوید: «آن‌ها در میانه فیلم‌برداری پایلوت بودند. ولی معتقدم که حتی نیمی از پایلوت را تا قبل از قرنطینه فیلم‌برداری نکردند. حالا که ماه مه تمام شده و محدودیت‌ها کنار رفته، آمازون تصمیم گرفته که تولید سریال را موقتا متوقف کند.»

پیش‌تر خبرگزاری ددلاین گفته بود که بخش عمده دو قسمت اول سریال فیلم‌برداری شده است. ولی TOR چنین نظری ندارد و می‌گوید آمازون نه تنها تولید را تا اکتبر ادامه نخواهد داد، بلکه قصد دارد فصل اول را هم بازنویسی کند.

این وب‌سایت می‌گوید: «نویسندگان مشغول نوشتن فصل دوم هستند. [ولی] انتظار می‌رود که آن‌ها فصل اول را هم دوباره بنویسند. پیش‌بینی ما این است که آن‌ها همزمان با فصل دوم همه‌چیز فصل اول را هم بررسی و بازنویسی کنند. این رویه همان چیزی است که باعث تغییر ایده آراگورن جوان شد.»

«قسمت‌های پایلوت برای همین هستند و اگر مسئولان آمازون از ایده دوران دوم خوششان نیاید باید منتظر تغییرات بیشتری باشیم؛ شاید در طول زمان ایده داستان سریال تغییر کند.»

«وقتی می‌گویم کل روایت دوران دوم ممکن است کمی تغییر کند، باید در نظر داشت که این دوران شامل هزاران سال قصه و داستان است. [بنابراین] شاید روایت از اوایل دوران دوم به بخش‌های جلوتر آن منتقل شود. [منتها] ما هنوز چیزی نمی‌دانیم، واقعا هنوز چیزی معلوم نیست.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.