آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - آیا در فصل جدید سریال حلقه‌های قدرت با همسر ایسیلدور آشنا خواهیم شد؟

آیا در فصل جدید سریال حلقه‌های قدرت با همسر ایسیلدور آشنا خواهیم شد؟

آیا در فصل جدید سریال حلقه‌های قدرت با همسر ایسیلدور آشنا خواهیم شد؟

در رویداد IGN Live تصاویر جدید از ایسیلدور، آروندیر و شخصیت جدیدی به‌نام اِسترید با بازی نیا تاول در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت منتشر شد که می‌توانید آنها را در این خبر مشاهده کنید.

ایسیلدور و استرید

اِسترید کیست؟

با توجه به تصویر جدیدی که توسط IGN از ایسیلدور و شخصیت جدیدی به‌نام اِسترید در فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت منتشر شده، گمانه‌زنی‌هایی درباره او مطرح می‌شود.

از آن‌جایی که در داستان‌های تالکین از همسر ایسیلدور اسم برده نشده، و ایسیلدور تا پیش از سقوط نومه‌نور ازدواج کرده و اولین پسرش به‌دنیا آمده است، می‌توان این احتمال را مطرح کرد که استرید در آینده همسر او شود. هرچند هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

اِسترید، شخصیتی جدید در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها

در توضیحات IGN گفته شده که استرید در ابتدای فصل دوم با ایسیلدور و آروندیر ملاقات می‌کند و آن‌ها پس از بهبودی ایسیلدور، به‌همراه بقیه جنوبی‌ها به‌سمت پلارگیر حرکت می‌کنند. ایسیلدور خیلی زود به استرید اعتماد می‌کند، اما آروندیر باور دارد که او چیزی را از آن‌ها مخفی کرده است.

پخش فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت از ۸ شهریور آغاز می‌شود.

ایسیلدور و آروندیر

 

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...