آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت متمرکز بر ضدقهرمان‌ها است

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت متمرکز بر ضدقهرمان‌ها است

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت متمرکز بر ضدقهرمان‌ها است

تصویر اختصاصی توتال فیلم از دورین سوم، فرمانروای خزد-دوم از فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

به‌گزارش توتال فیلم، فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت به پیامدهای تصمیم طرد دورین چهارم توسط دورین سوم می‌پردازد. پاتریک مک‌کی و جی‌دی پین، شورانرهای سریال می‌گویند:

یک درون‌مایه اصلی در اساطیر متمرکز بر سلامت روبه‌افول شاه است که به بیماری سرزمین و تهدید کل قلمرو منتهی می‌شود. در فصل ۲ این رابطهٔ ترک‌خورده میان شاه دورین و پسرش به‌طور مشابه در ابعادی بزرگ‌تر دیده می‌شود.

شورانرها همچنین به‌طور کلی توضیح می‌دهند که فصل ۱ عمدتاً درباره قهرمانان بود، اما فصل ۲ درباره ضدقهرمانان است. آن‌ها می‌گویند:

این بار طرح و برنامه سائورون همه‌چیز را به حرکت درمی‌آورد: آدار و ارتش اورک‌هایش؛ گالادریل، الروند و گیل-گالاد و ارتش الف‌هایش، همگی در جاه‌طلبانه‌ترین نبردی که سریال ما تاکنون به تصویر کشیده، گرد هم می‌آیند، نبردی که خیلی از نقش‌آفرینان بزرگ ممکن است از آن زنده بیرون نیایند.

مک‌کی و پین می‌گویند نقش کله‌بریمبور در فصل ۲ برجسته می‌شود. او پروتاگونیست اصلی فصل خواهد بود و رابطه‌اش با سائورون نقش مرکزی خواهد داشت.

پخش سریال حلقه‌های قدرت از ۸ شهریور آغاز خواهد شد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مصاحبه شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره فصل دوم؛ از گالادریل سرخورده تا امید در تاریکی

جی‌دی پین، یکی از شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره اینکه فصل دوم به چه موضوعاتی ...