آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - فیلمنامه هابیت ۲ آماده شد

فیلمنامه هابیت ۲ آماده شد

پیتر جکسون در گفتگوی اخیرش با مووی‌فون سعی کرد تا به برخی شایعات که در گوشه و کنار به گوش میرسد خاتمه دهد.

وقتی از او درباره شایعه تاخیر در شروع فیلمبرداری سوال شد او اشاره کرد که فیلم هابیت همچنان منتظر چراغ سبز استودیو است و چون تا کنون هیچ تاریخ رسمی ای برای شروع فیلمبرداری تعیین نشده نمی توان نام آنرا تاخیر گذاشت.

پیتر جکسون ادامه داد که فیلمنامه فیلم دوم هابیت به تازگی به اتمام رسیده و آنها در حال برآورد بودجه هستند تا با اهداف استودیو همخوانی داشته باشد و پس از آن تاریخ شروع فیلمبرداری اعلام خواهد شد. او گفت: “من خیلی خوشبین هستم که کار فیلمبرداری قبل از پایان سال شروع شود. فکر میکنم که در اکتبر یا نوامبر فیلمبرداری را شروع کنیم. البته این تاریخ رسمی نیست.”

وقتی که از او سوال شد «چه کسی نقش بیلبو بگینز را بازی خواهد کرد؟» وی سعی کرد که شایعات را کاهش دهد: “ما هنوز با هیچ بازیگری قرارداد امضا نکرده ایم، برای اینکه تا زمانی فیلم چراغ سبز را دریافت نکرده نمیتوانیم این کار را انجام دهیم. اما تصور میکنم اگر ما موافقت استودیو را تا یکی دو ماه آینده دریافت کنیم میتوانیم امیدوار باشیم که تا میانه سال بازیگران را معرفی کنیم. ما مصاحبه های کمی انجام دادیم اما به طور جدی با هیچ بازیگری ملاقات انجام نداده ایم. ما تازه از نوشتن فیلمنامه فارغ شدیم. همه چیز مقداری بیشتر از آنچه مردم فکر میکنند طول میکشد. به نظرم مردم فکر میکنند ما داریم به طور مخفیانه با بازیگران مذاکره میکنیم.”

او همچنان ادامه داد که علاقه دارد که بازیگرانی که در ارباب حلقه ها بازی کردند در این فیلم هم نقش کاراکتر خود را بازی کنند، اما اشاره کرد که هیچ کدام تا به حال مشخص نشده اند یا اگر هم شده اند قراردادی بسته نشده.

لازم به ذکر است که ایان مک کلن تا کنون در بلاگ خود سه بار تاریخ شروع فیلمبرداری را تغییر داده. در ابتدا تاریخ برای ماه می بود بعد به ژوئن تغییر پیدا کرد و حالا نوشته شده: “در زمانی که متعاقبا اعلام خواهد شد”!

درباره اله سار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فرهنگ لغت الفی به فارسی

کتابی که پیش رو دارید، فرهنگ لغتی از زبان الفی به فارسی معاصر است که ...