آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - بازیگران "هابیت" معرفی شدند

بازیگران "هابیت" معرفی شدند

به نقل از خبرگزاری سینمای ایران ،پیتر جکسون، کارگردان فیلم سینمایی “هابیت” فهرست اسامی بازیگران این فیلم فانتزی را در حالی اعلام کرد که مارتین فریمن در نقش “بیبلو بگینز” بازی می کند.

به گزارش خبرگزاری سینمای ایران، پیتر جکسون، کارگردان پروژه سینمایی عظیم “هابیت” (The Hobbit) روز گذشته فهرست اسامی بازیگران این فیلم سینمایی را در حالی اعلام کرد که مارتین فریمن در نقش “بیبلو بگینز” بازی می کند.
بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورتر، مارتین فریمن، پیش از این در فیلم های سینمایی بسیاری بازی کرده است که از مهمترین آنها می توان به “گیج کننده” (Hot Fuzz) در سال ۲۰۰۷، “عشق حقیقی” (Love Actually) در سال ۲۰۰۳ و (Shaun of the Dead) در سال ۲۰۰۴ میلادی اشاره کرد.
شرکت فیلم سازی “نیولاین” که یک از تهیه کنندگان پروژه سینمایی “هابیت” است نیز حضور مارتین فریمن و دیگر بازیگران این فیلم سینمایی را تایید کرده است.
ریچارد آرمیتاج که اکنون در حال بازی در فیلم “کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام جو” (Captain America: The First Avenger) است نیز در فیلم سینمایی “هابیت” در نقش “تورین اوکنشیلد” بازی می کند و آیدان ترنر و راب کازینسکی نیز به ترتیب به عنوان کیلی و فیلی ایفای نقش می کنند.
همچنین از دیگر چهره هایی که در این فیلم سینمایی حضور دارند نیز می توان به گراهام مک تاویش (در نقش دالین)، جان کالن (در نقش اوین)، استفان هانتر (در نقش بمبور)، مارک هادلو (در نقش دوری) و پیتر هامبلتون (در نقش گلین) اشاره کرد.
بازیگران مطرحی مانند ایان مک کلن و اندی سرکیس که پیش از این در مجموعه فیلم های “ارباب حلقه ها” (Lord of the Rings) بازی کرده بودند نیز به احتمال زیاد به گروه بازیگران “هابیت” می پیوندند.
فیلم برداری دو قسمت “هابیت” به صورت همزمان (به اصطلاح Back to Back) از فوریه سال جاری آغاز می شود، اما در دو سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ میلادی به صورت سه بعدی بر روی پرده سینماها می روند.
فیلم سینمایی “هابیت” داستان بیبلو بگینز که یک “هابیت” است را به تصویر می کشد، طی این دو قسمت بیبلو بگینز به کوهستانی دور افتاده سفر می کند که در آنجا با همکاری گروهی از “دورف”ها سعی می کنند تا گنج با ارزش خودشان که توسط اژدهایی به نام “اسماگ” دزدیده شده است را پس بگیرند.

درباره اله سار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فرهنگ لغت الفی به فارسی

کتابی که پیش رو دارید، فرهنگ لغتی از زبان الفی به فارسی معاصر است که ...