خانه - آخرین خبرها - اورلاندو بلوم بی‌صبرانه منتظر سریال ارباب حلقه‌هاست

اورلاندو بلوم بی‌صبرانه منتظر سریال ارباب حلقه‌هاست

Orlando Bloom & Katy Perry

ترجمه: ایمان صاحبی

بازیگر نقش لگولاس در سه‌گانه‌های هابیت و ارباب حلقه‌های ساخته‌ی پیتر جکسون اخیراً در مصاحبه‌ای با وب‌سایت کولایدر به اظهارنظر درباره سریال ارباب حلقه‌ها پرداخته است. او می‌گوید:
«یکی از تهیه‌کنندگان سریال ارباب حلقه‌ها از دوستان من است که در پروژه‌های دیگر آمازون با یکدیگر همکاری نزدیک داشته‌ایم. او در حال حاضر مشغول کار روی آن پروژه است.»
«من چند سوال از او داشتم ولی بعد به خودم گفتم “می‌دونی چیه؟ دیگه لازم نیست چیزی بدونم” واضح است که سریال بازسازی فیلم‌ها نیست، در واقع سریال از روی یاران حلقه یا آن ماجراها ساخته نمی‌شود، پس از این نظر فکر می‌کنم کار بسیار بسیار جالبی شود.»
بلوم می‌گوید او و جکسون حدود ۲۰ سال پیش روی صحنه فیلم‌برداری سه‌گانه ارباب حلقه‌ها درباره احتمال اقتباس تلویزیون این اثر صحبت کرده بودند:
«یادم می‌آید با پیتر [جکسون] روی صحنه بودیم و او گفت: “می‌توانی تصور کنی که یک روز این فیلم‌ها را بازسازی کنند؟” حالا پس از ۲۰ سال ما به این نقطه رسیده‌ایم. البته پروژه آمازون بازسازی فیلم‌ها نیست و ارباب حلقه‌ها عنوانی برای جهان سریال است، ولی فکر می‌کنم کار جالبی از آب دربیاید و ایده خوبی باشد. من که قطعا طرفدار سریال خواهم بود. پاپ‌کورن می‌گیریم و به تماشای آن می‌نشینم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.