خانه - آخرین خبرها - مورفید کلارک: پروژه سریال ارباب حلقه‌ها بزرگترین پروداکشن تاریخ است

مورفید کلارک: پروژه سریال ارباب حلقه‌ها بزرگترین پروداکشن تاریخ است

Morfydd Clark

ترجمه: ایمان صاحبی

مورفید کلارک، بازیگر سریال ارباب حلقه‌ها که از او به‌عنوان گالادریل جوان نام برده می‌شود، اخیرا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت NME به صحبت درباره این پروژه پرداخته است. کلارک که ماه‌هاست در نیوزلند حضور دارد و با شیوع ویروس کرونا از این کشور خارج نشده، می‌گوید:

«خیلی واضح بود که باید همین‌جا می‌ماندم. دلم برای خانه تنگ شده، اما این موضوع در مقایسه با اتفاقاتی که هم‌اکنون در حال رخ دادن است مسئله بسیار کوچکی به حساب می‌آید. قرنطینه شدن با کسانی که به‌تازگی با آن‌ها شروع به کار کرده‌اید اتفاق عجیبی است. اما فکر می‌کنم همه ما با یکدیگر مثل اعضای خانواده‌مان برخورد می‌کنیم. حتما مواقعی هم بوده که از هم برنجیم، اما باز هم یکدیگر را دوست داریم…چون چاره دیگری نداریم. فکر می‌کنم زمانی که با هم سپری کرده‌ایم برای حضورم در روی صحنه مفید بوده باشد. ولی نگرانم که مخاطبان بتوانند از چشم‌هایمان متوجه شوند که کدام صحنه‌ها را قبل از قرنطینه و کدام‌یک را بعد از قرنطینه ضبط کرده‌ایم.»

morfydd clark

«دوستان من عاشق ارباب حلقه‌ها هستند. هر وقت آن‌ها از دانشگاه به شهرمان کاردیف برمی‌گشتند و من هم از مدرسه بازیگری به خانه می‌رفتم، با هم در یک خانه جمع می‌شدیم و هر سه قسمت فیلم‌ها را پست سر هم می‌دیدیم. اما روزی که به آن‌ها گفتم به سریال پیوسته‌ام، پاسخشان این بود: “اوه، واقعا؟ خیلی منتظر بودیم که سریال رو ببینیم، ولی حالا همه چیز فقط به تو مربوط می‌شه و نمی‌تونیم به اندازه قبل از اون لذت ببریم”.»

کلارک افزود: «این فیلم‌ها خیلی برای من مهم هستند. ولی از زمانی که به این‌جا آمده‌ام سعی کردم هر آن‌چه را که درباره جهان تالکین می‌دانم از یاد ببرم. از ایده‌ای که الایجا وود داده بود خیلی خوشم آمد چون از طرفداران سرسخت او هستم. خیلی خوشحال می‌شوم اگر همه در سریال کامئو داشته باشند. خیلی خوب است که می‌شنوم کسی مثل الایجا از سریال حمایت می‌کند.»

Morfydd Clark 2017 Critics Circle Film Awards

«از بسیاری از جهات، فکر می‌کنم با حضور در سریال ارباب حلقه‌ها به قله انجام بزرگ‌ترین پروژه زندگی‌ام رسیده‌ام. تعداد افرادی که در این سریال کار می‌کنند مدام هوش از سرم می‌برد. برای مثال، کار یکی از اعضای تیم تولید فقط این است که ببیند گردوغبار چگونه نسبت به قدم زدن افراد یا تنفس آن‌ها واکنش نشان می‌دهد! چنین چیزی هرگز حتی به ذهنم هم خطور نکرده بود. به جز پروژه‌هایی مثل پروژه‌های مارول، فکر نمی‌کنم هیچ پروژه دیگری بتواند بزرگ‌تر از این باشد.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۲ دیدگاه

  1. اینا همه هایپ کردنای الکیه. برا نبرد پنج سپاه هم میگفتن بزرگترین نبرد کل سینماست! تولیدش رو نمیدونم ولی اون چه که ما دیدیم اصلا در حد و اندازه های این تعاریف نبود. ارباب حلقه ها جنگ هاش بزرگتر بودن حتی. یا فیلم های دیگه.
    با توجه به اینکه رسمن اعلام کردن برای نامزد شدن در اسکار (بخوانید همه ی جوایز) باید حتما مولتی نژادی و مولتی گرایش جنسی باشن، از الآن خودتون رو برای الف های ال جی بی تی آماده کنید.
    گلوبالیستا گند زدن به همه چی.
    خدا رو شکر ارباب حلقه ها به بهترین شکل ساخته شد و خاطره هامون با اون نسخه هاست…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.