خانه - آخرین خبرها - مورفید کلارک: امیدوارم همه با کار ما به قلمرو فانتزی بیایند

مورفید کلارک: امیدوارم همه با کار ما به قلمرو فانتزی بیایند

مورفید کلارک: امیدوارم همه با کار ما به قلمرو فانتزی بیایند

مورفید کلارک بازیگر نقش گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Esquire به صحبت درباره سریال آمازون پرداخته است. او در پاسخ به این سوال که از سریال چه چیزی می‌تواند به ما بگوید گفت:

«می‌توانم به شما بگویم که اوقات شگفت‌انگیزی را سپری می‌کنم. از زمانی که پنج سالم بود و رمان Ronia, the Robber’s Daughter را برایم خواندند به قلمرو فانتزی فرار کردم. بنابراین بودن در پروژه‌ای که امیدوارم همین حس فرار از واقعیت و راحتی را به ارمغان بیاورد، حس فوق‌العاده‌ای دارد.»

در ادامه از او پرسیده شد: آیا احساس می‌کنید در حال خلق گران‌ترین سریال تاریخ تلویزیون هستید؟

«خب، بله. هزینه زیادی صورت گرفته. اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. و فشار این قضیه را حس می‌کنید. ولی در عین حال: من فقط رشته‌ای در این پرده بافتنی هستم. من از بابت عملکرد خودم نگران می‌شوم ولی بعد به سر صحنه می‌روم و مثلا لباسم را می‌بینم. آن‌جاست که متوجه می‌شوید چقدر نیرو به شما کمک می‌کنند تا این داستان ساخته شود. این اتفاق خارق‌العاده است.»

مورفید کلارک

سوال بعدی این بود: قرار است از این سریال پنج فصل ساخته شود. این یعنی شما تا سال ۲۰۲۶ درگیر خواهید بود؟

«بله، چه کسی می‌داند؟ بله، [اما] مطمئن نیستم.» طولانی‌ترین پروژه کلارک تاکنون یک پروژه شش هفته‌ای بوده، بنابراین کار در سریال ارباب حلقه‌ها برایش تازگی دارد. او می‌گوید: «تغییر بزرگی در زندگی من به وجود آمد. این تجربه از نظر لجستیکی بسیار متفاوت بود، و در ذهن من چالش‌های زیادی به وجود آورد. قبلا قدر این تفاوت‌ها را نمی‌دانستم. تئاتر و سینما کاملا فرق می‌کنند. ولی در عین حال دوست‌داشتنی است. دوست‌داشتنی است که عضوی از این تیم تولید بزرگ باشید.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.