خانه - آخرین خبرها - مری و پیپین نزدیک بود در فیلم ارباب حلقه‌ها یک صحنه برهنه داشته باشند

مری و پیپین نزدیک بود در فیلم ارباب حلقه‌ها یک صحنه برهنه داشته باشند

مری و پیپین نزدیک بود در فیلم ارباب حلقه‌ها یک صحنه برهنه داشته باشند

بیلی بوید و دامینیک مانهن این هفته به برنامه تلویزیونی استفن کولبرت رفتند تا پادکست جدید خود به نام Friendship Onion را تبلیغ کنند.

در بخشی از این برنامه کولبرت نظر بازیگر نقش پیپین و مری را درباره احتمال وجود برهنگی در سریال ارباب حلقه‌ها پرسید. بوید در پاسخ گفت فیلیپا بوینز، از نویسندگان سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها، در واکنش به شوخی‌ها و سربه‌سر گذاشتن‌های او و مانهن در جریان تولید، صحنه‌ی برهنگی عجیبی را برای فیلم دو برج نوشته و آن را به‌صورت چاپی به آن‌ها تحویل داده بود.

در این صحنه که هرگز به مرحله تولید نمی‌رسد، پیپین و مری روی چوب‌ریش قرار دارند که ناگهان چیزی باعث ترس چوب‌ریش می‌شود و او خودش را تکان می‌دهد. هابیت‌ها به خاطر این حرکت سقوط می‌کنند و لباس‌هایشان پاره شده و به شاخه‌های چوب‌ریش گیر می‌کند. در صحنه بعدی در حالی که آن‌ها برهنه روی زمین افتاده‌اند، مری می‌گوید: «چقدر سرده» و پیپین پاسخ می‌دهد «بغلم کن، مری!»

در ادامه کولبرت به فصلی از کتاب ارباب حلقه‌ها اشاره می‌کند که هابیت‌ها در بیشه‌ای در نزدیکی تام بامبادیل برهنه روی چمنزار راه می‌روند و مدتی زیر نور آفتاب استراحت می‌کنند.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.