آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها کار بسیار پیچیده‌ای بود

ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها کار بسیار پیچیده‌ای بود

دورین چهارم در سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

یکی از تهیه‌کنندگان سریال به نام «ران ایمز» که در آثار مختلفی از آواتار گرفته تا انتقام‌جویان: عصر اولتران کار کرده و این سریال را احتمالا به عنوان بزرگ‌ترین اثر کارنامه خودش معرفی می‌کند، به مجله امپایر می‌گوید: «ما برای ساخت سریال حلقه‌های قدرت وارد غارها شدیم و روی توده‌های یخی ایستادیم.»

او اظهار می‌کند که در زمان فیلم‌برداری سریال «می‌خواستیم هر نژاد و هر بخش از سرزمین میانه متمایز و متفاوت از دیگری باشد، بنابراین باید به همه ارجاعات فرهنگی آن‌ها فکر می‌کردیم. برای مثال من عاشق قلمرو دورفی هستم. آن‌ها چگونه توانستند جامعه‌ای زیر زمین بسازند؟ چگونه غذای آن‌ها را تامین می‌کنید؟ تهویه هوا چطور صورت می‌گیرد؟ کجا کانال آب می‌زنید و نور از کجا وارد می‌شود؟» تیم خالقان سریال برای یافتن پاسخ این سوالات غارهای سراسر نیوزلند را بررسی کردند. در یک صحنه دیگر که شامل رویارویی با یک ترول برفی بود، سازندگان سریال با هلیکوپتر به بازدید از یک آبشار یخ‌زده رفتند تا چیدمان صحنه را ترسیم کنند.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

گالادریل را به عنوان فرمانده سپاهیان شمال معرفی کرده است. او زرهی را پوشیده که پیش‌تر در پوسترهای سریال مشاهده شده بود

کار روی فصل سوم سریال حلقه‌های قدرت آغاز شده است

به‌گزارش هالیوود ریپورتر، پاتریک مک‌کی و جی‌دی پین یک قرارداد همکاری جدید سه ساله با ...