آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - تاریخ انتشار بازی «ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا» اعلام شد

تاریخ انتشار بازی «ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا» اعلام شد

تاریخ انتشار بازی «ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا» اعلام شد

صفحه رسمی بازی The Lord of The Rings: Return to Moria در توییتی اعلام کرد که جدیدترین بازی از دنیای تالکین در تاریخ ۲ آبان ۱۴۰۲ به‌صورت دیجیتالی برای پی‌سی و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

نسخه فیزیکی بازی برای PS5 در تاریخ ۱۴ آذر منتشر می‌شود.

زمان دقیق عرضه این بازی برای Xbox هنوز مشخص نیست.

بازی ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا در سبک ساخت و ساز و بقا بازیکنان را با گروهی از دورف‌ها همراه می‌کند که در ماموریتی برای بازپس‌گیری موریا شرکت می‌کنند. کارگردان این بازی می‌گوید آن‌ها کار خود را با دورف‌ها شروع کردند، چون این نژاد بهترین آواتار برای یک بازی سرزمین میانه‌ای در این سبک است:

«آن‌ها بهترین سازندگان دنیا هستند، بنابراین می‌دانستیم که باید آن‌ها را در محیطی قرار دهیم که از نظر بقا شرایط دشواری دارد، و موریا بهترین گزینه بود. این اولین ایده ما بود و با همان پیش رفتیم.»

برای کسب اطلاعات بیشتر از گیم‌پلی بازی، داستانی که گیملی در آن نقش مهمی دارد و الهاماتی که سازندگان آن برای ساخت این بازی داشته‌اند به مطلب زیر مراجعه فرمایید:

درباره بازی The Lord of the Rings: Return to Moria چه می‌دانیم؟

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...