آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - سریال ارباب حلقه‌ها همان سرزمین میانه‌ای نیست که به یاد دارید

سریال ارباب حلقه‌ها همان سرزمین میانه‌ای نیست که به یاد دارید

سریال ارباب حلقه‌ها همان سرزمین میانه‌ای نیست که به یاد دارید

مجله امپایر در بخشی از شماره جدید خود به سراغ «جان هو»، طراح مفهومی سریال ارباب حلقه‌ها رفته و مصاحبه‌ای با او انجام داده است. آقای هو درباره ظاهر سریال حلقه‌های قدرت می‌گوید:

«این سرزمین میانه‌ای نیست که به یاد دارید. جهان سریال بسیار سرزنده است. الف‌ها در سیاه‌بیشه مخفی نشده‌اند و در ریوندل در انتظار ننشسته‌اند. آن‌ها مشغول ساختن پادشاهی‌های مختلف‌اند. پادشاهی دورفی موریا یک معدن متروکه نیست و بندرگاه‌های خاکستری به یک شهر متروکه تبدیل نشده است. عاشق کند و کاو درباره این تاریخچه‌ی دیده‌نشده بودم.»

جان هو وعده می‌دهد که مخاطبان بالاخره به سفر در اقیانوس‌های سرزمین میانه خواهند رفت. او درباره الف‌های دریانورد می‌گوید: «آن‌ها هولناک و بلندهمت‌اند و تقریبا دارند جهان را به تسخیر خود در می‌آورند. تصور کردن آن‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود. این چیزی بود که فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت هرگز نزدیک آن نشده بودند.»

جان هو طراح برجسته سریال ارباب حلقه‌ها آمازون

جان هو طراح برجسته سریال ارباب حلقه‌ها آمازون

نسخه کامل مجله امپایر فردا رسما منتشر می‌شود.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...