آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در فهرست پربازدیدترین سریال‌های ۲۰۲۲ قرار گرفت

ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در فهرست پربازدیدترین سریال‌های ۲۰۲۲ قرار گرفت

سریال ارباب حلقه‌ها حلقه‌های قدرت

شرکت معتبر Nielsen که به‌عنوان مرجعی برای انتشار آمار مخاطبان محتواهای تلویزیونی شناخته می‌شود، در گزارش جدیدی به بررسی وضعیت آثار گوناگون در سرویس‌های استریم در سال ۲۰۲۲ پرداخته است.

براساس اعلام این شرکت، سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در فهرست ۱۵ برنامه برتر اوریجینال سرویس‌های استریم قرار گرفته است. نیلسن می‌گوید این سریال در مجموعِ ۸ قسمت خود حدود ۹.۴ میلیارد دقیقه تماشا شده است. حلقه‌های قدرت در این فهرست در جایگاه پانزدهم دیده می‌شود.

رده‌بندی پربازدیدترین سریال‌های استریم ۲۰۲۲

اما با توجه به این که سریال‌های زیادی در این فهرست دارای تعداد قسمت‌های بالا هستند، اگر میانگین آمار تماشای هر اپیزود را محاسبه کنیم، هر قسمت از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت به‌شکل متوسط ۱.۱۷۵ میلیارد دقیقه تماشا شده و از این رو، این سریال در جایگاه پنجم برترین سریال‌های سرویس‌های استریم در سال ۲۰۲۲ قرار می‌گیرد.

ارباب خلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در فهرست پربازدیدترین سریال‌های ۲۰۲۲

در این شیوه محاسبه، سریال‌های Wednesday با ۲.۳۲۵ میلیارد دقیقه، Stranger Things با ۱.۵۲۹ میلیارد دقیقه، Inventing Anna با ۱.۴۴ میلیارد دقیقه و Monster: The Jeffrey Dahmer Story با ۱.۳۴ میلیارد دقیقه مشاهده میانگین هر قسمت بالاتر از حلقه‌های قدرت دیده می‌شوند. اما سریال‌هایی مثل Bridgerton و Ozark و The Boys و The Umbrella Academy و Cobrai Kai پایین‌تر از سریال تالکینی آمازون قرار دارند.

گفتنی است که براساس رده‌بندی نیلسن، Stranger Things با مجموعاً ۵۲ میلیارد دقیقه مشاهده برای تمام ۳۴ قسمت خود در جایگاه نخست رده‌بندی برترین برنامه‌ها در سرویس‌های استریم در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته است. این جایگاه در میان فیلم‌های سرویس‌های استریم با ۲۷.۴۱۶ میلیارد دقیقه بازدید به انیمیشن Encanto ساخته شبکه دیزنی‌پلاس تعلیق دارد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

گالادریل را به عنوان فرمانده سپاهیان شمال معرفی کرده است. او زرهی را پوشیده که پیش‌تر در پوسترهای سریال مشاهده شده بود

کار روی فصل سوم سریال حلقه‌های قدرت آغاز شده است

به‌گزارش هالیوود ریپورتر، پاتریک مک‌کی و جی‌دی پین یک قرارداد همکاری جدید سه ساله با ...