آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - صحبت‌های بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در رویداد FYC آمازون

صحبت‌های بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در رویداد FYC آمازون

صحبت‌های بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در رویداد FYC آمازون

به گزارش ددلاین بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها در رویداد FYC توضیحاتی را پیرامون وضعیت شخصیت‌های خود در فصل دوم حلقه‌های قدرت ارائه دادند که در ادامه این صحبت‌ها را به‌صورت خلاصه به اطلاع شما می‌رسانیم.

مورفید کلارک در این رویداد گفت: «[گالادریل] در این فصل با اتفاقی تحول‌سازی مواجه می‌شود. او با ننیا، حلقه‌اش آشنا و همراه می‌شود. دیدن نحوه نفوذ جادو به وجود او واقعاً هیجان‌انگیز است.» کلارک همچنین اضافه کرد که گالادریل در این فصل سعی دارد روشنایی را در میان تاریکی‌ها مشاهده کند و حلقه‌های بیشتر نیز در فصل دوم ساخته خواهند شد.

در بخش دیگری از این رویداد پیتر مولان، بازیگر نقش دورین سوم به شوخی درباره حلقه‌ها گفت: «حلقه‌های بیشتری وجود دارند؛ اسم سریال حلقه‌های قدرت است. شاید منم یک گردنبند جدید بگیرم، چه کسی می‌داند؟»

صحبت‌های بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در رویداد FYC آمازون

او همچنین یادآور شد که رابطه شخصیتش با دورین چهارم بسیار مشکل‌ساز می‌شود: «برای شخصیت من اتفاقاتی می‌افتد که او را تغییر می‌دهد. بنابراین پسرش با یک پدر خیلی متفاوت روبه‌رو است؛ او پدری نیست که دیدید. فرد متفاوتی شده است.»

آرتور اواین، بازیگر نقش دورین چهارم گفت در این فصل شاهد رابطه بیشتری میان شخصیت او و الروند خواهیم بود. سوفیا نوم‌وته، بازیگر نقش دیسا هم توضیح داد که در فصل اول همه‌چیز احساس تازگی داشت، اما حالا با تجربه‌ای که کسب کرده، آماده است تا شیرجه عمیق‌تری به داستان فصل جدید بزند.

صحبت‌های بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در رویداد FYC آمازون

دیگر بازیگر حاضر در این پنل اسماعیل کروز-کوردوا، بازیگر نقش آروندیر بود که گفت با وجود واکنش‌های نژادپرستانه برخی از مخاطبان در طول پخش فصل اول سریال، حالا این سختی‌ها را پشت سر گذاشته است و دیگر فقط چهره کسانی را به‌خاطر دارد که به او ابراز علاقه کرده‌اند و برای همان افراد به حرکت در مسیری که رویای آن را از ۲۰ سال پیش در ذهن داشت، ادامه می‌دهد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...