آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - گالادریل سریال ارباب حلقه‌ها با گالادریل فیلم‌ها فرق می‌کند

گالادریل سریال ارباب حلقه‌ها با گالادریل فیلم‌ها فرق می‌کند

گالادریل سریال ارباب حلقه‌ها با گالادریل فیلم‌ها فرق می‌کند

با وجود اختلاف سن چند هزار ساله گالادریل در سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها و سریال حلقه‌های قدرت، طبیعی است که گالادریل مورفید کلارک فاصله زیادی تا تبدیل شدن به گالادریل پرتجربه، باوقار و پخته کیت بلانشت داشته باشد.

مورفید کلارک در مصاحبه با مجله امپایر می‌گوید: «[حضور در سریال] مثل حضور در اردوی مدرسه‌ای بود. من در این نقش شنا، سوارکاری و صخره‌نوردی کردم.» کلارک معتقد است گالادریلی که خواهیم دید باید در طول سریال چیزهای زیادی بیاموزد: «باید برای کسی که جاودانه است اما هنوز همه چیز را تجربه نکرده، یک جور تعادل برقرار می‌کردم. انتظار دیدن شخصیتی را که در آینده به وجود می‌آید، نداشته باشید.»

البته این بازیگر ولزی می‌گوید نسبت به اجرای بلانشت احترام زیادی قائل است و می‌داند که جای یک اسطوره قدم می‌گذارد: «گالادریل افسانه‌ای است. کیت بلانشت در نقش گالادریل هم افسانه‌ای بود. و خود تالکین نیز افسانه‌ای است!»

کلارک درباره دنیایی که او به آن وارد شده، وعده‌های بزرگی می‌دهد: «نمی‌دانستم تصوراتم چقدر محدود است تا این که روی صحنه قدم گذاشتم. با خودم فکر می‌کردم تصوراتم در مقایسه با کار این تیم مانند یک کیسه کاغذی است.»

نسخه کامل این مصاحبه به همراه محتواهای دیگر پنجشنبه همین هفته در شماره جدید مجله امپایر منتشر می‌شود.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مصاحبه شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره فصل دوم؛ از گالادریل سرخورده تا امید در تاریکی

جی‌دی پین، یکی از شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره اینکه فصل دوم به چه موضوعاتی ...