خانه - آخرین خبرها - یاران حلقه برای حمایت از سینماها گرد هم می‌آیند

یاران حلقه برای حمایت از سینماها گرد هم می‌آیند

یاران حلقه برای حمایت از سینماها گرد هم می‌آیند

گروه سینماهای Alamo Drafthouse در برنامه‌ی ویژه‌ای قصد دارد به مناسبت روز تالکین‌خوانی پخش سه‌گانه ارباب حلقه‌ها را با کیفیت ۴K آغاز کند و پس از پایان هر فیلم گفتگویی با بازیگران را به نمایش بگذارد.

بر اساس برنامه این شرکت، اکران یاران حلقه از تاریخ ۲۶ مارس آغاز می‌شود و پس از نمایش فیلم الایجا وود (فرودو)، شان آستین (سم)، بیلی بوید (پی‌پین) و دامینیک مانهن (مری) گفتگو خواهند داشت.

دو برج در تاریخ ۱ آوریل اکران می‌شود و پس از آن کیت بلانشت (گالادریل)، اورلاندو بلوم (لگولاس)، لیو تایلر (آرون) و ویگو مورتنسن (آراگورن) گفتگو می‌کنند.

و در نهایت بازگشت پادشاه از تاریخ ۸ آوریل اکران می‌شود و در پایان آن پیتر جکسون، ایان مک‌کلن (گندالف) و اندی سرکیس (سمه‌آگول/گولوم) گفتگو خواهند کرد.

مجری تمامی این گفتگوها استفن کولبرت، مجری سرشناس طرفدار تالکین است.

پخش این گفتگوها به‌طور انحصاری فقط در سینماهای Alamo Draft انجام می‌گیرد و با هدف کمک به بازگشت شرایط اکران فیلم‌ها در سراسر دنیا برنامه‌ریزی شده است.

الایجا وود که ظاهرا نقش موثری در گرد هم آوردن بازیگران داشته، در همین باره می‌گوید:

«یکی از تجربه‌هایی که در این یک سال اخیر بیش از هم دلتنگش شدم، البته در کنار بغل کردن دوستانم و مسافرت، نشستن در سینمایی تاریک و انتظار برای تجربه‌ی یک اثر سینمایی بود. وقتی «تیم [لیگ]» این ایده را به من پیشنهاد کرد تا بتوانیم با هم از سینماهای مستقل سراسر دنیا حمایت کنیم، فرصت را غنیمت دانستم تا من هم کمکی کرده باشم.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.