خانه - آخرین خبرها - شوخی‌های عجیب ویگو مورتنسن (بازیگر آراگورن) و کارل اربن (بازیگر ائومر)

شوخی‌های عجیب ویگو مورتنسن (بازیگر آراگورن) و کارل اربن (بازیگر ائومر)

آراگورن ائومر فیلم ارباب حلقه‌ها

ترجمه: ایمان صاحبی

کارل اربن، بازیگر نقش ائومر، اخیرا در مصاحبه‌ای از خاطرات شوخی‌های میان خودش و ویگو مورتنسن، بازیگر نقش آراگورن، تعریف کرده است. او می‌گوید زمانی که آن‌ها مشغول کار روی ارباب حلقه‌ها بودند، یک شب ساعت ۳ بامداد ایجنتش با او تماس می‌گیرد و می‌گوید: «باید سوار هواپیما بشی، برات یه جفت دیگه جوراب قرمز می‌خرم، باید با این پرواز بری وگرنه استودیو عصبانی میشه.» بعدا کاشف به عمل می‌آید که ویگو مورتنسن با جا زدن خود به جای اربن با ایجنت او تماس گرفته و گفته که نمی‌تواند جوراب شانسش را پیدا کند، برای همین به لندن نمی‌رود.

۱۰ سال بعد هر دو در سفری به اسپانیا رفته بودند تا فیلم‌های جدید خود را تبلیغ کنند. اربن در روز سه‌شنبه با مطبوعات جلسه داشت و مورتنسن در روز چهارشنبه قرار بود با همان گروه از مطبوعات دیدار کند. اربن در پایان جلسه خود گفت فردا تعطیل است و می‌خواهد به دیدار ویگو برود. مورتنسن مزرعه‌ای خریده و هزاران بز به آن‌جا برده است؛ می‌خواهد پنیر بز درست کند. من هم می‌خوام آن را ببینم. به دنبال این حرف‌ها، روز بعد که زمان جلسه مورتنسن فرا می‌رسد هیچ خبرنگاری از ویگو درباره فیلمش سوال نمی‌کند و همه فقط می‌خواهند از مزرعه و پنیر بز بپرسند! این خبر در سطح کشور پخش می‌شود و حتی به تلویزیون راه پیدا می‌کند.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.