خانه - آخرین خبرها - هوگو ویوینگ: تمایلی به حضور در سریال ارباب حلقه‌ها ندارم

هوگو ویوینگ: تمایلی به حضور در سریال ارباب حلقه‌ها ندارم

الروند

ترجمه: ایمان صاحبی

هوگو ویوینگ، بازیگر نقش الروند در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت، اخیرا در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ورایتی ایده بازگشت به نقش الروند را رد کرد و گفت که تحت هیچ شرایطی دوباره این شخصیت را بازی نخواهد کرد. او اظهار داشت:

«[اگر تداخل زمانی وجود نداشت] شاید در [قسمت جدید] ماتریکس حاضر می‌شدم. اما ارباب حلقه‌ها نه، هرگز چنین کاری نمی‌کنم. دیگر تمایلی به این کار ندارم. من از حضور در نیوزلند و بودن در کنار همکارانم لذت بردم، و این ایده هم مثل برگشتن پیش خانواده‌ام بود، اما راستش را بگویم فکر می‌کنم سهم خودم را به اندازه کافی ادا کرده‌ام.»

این بازیگر استرالیایی افزود که حالا بیشتر تمایل دارد در پروژه‌هایی حاضر شود که او را نزدیک خانه نگه می‌دارند. ویوینگ گفت:

«نمی‌گویم در هیچ فیلمی که چنین شرایطی را نداشته باشد حضور نخواهم یافت، چون من همه پیشنهادها را در نظر می‌گیرم. ولی گمان می‌کنم همیشه اولویت اولم حضور در این کشور بوده و سعی دارم پروژه‌های جذاب این‌جا را پیدا کنم. تمرکز اصلی‌ام در حال حاضر روی این موضوع است.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۲ دیدگاه

  1. به نظرم محافظه کاره میترسنه نتیجه اونی که باید در نیاد و موفق نشه

    چون بازیگران اصلی دیگه نیستن و پیتر جکسون هم کارگردان نیست حق داره

    وگرنه اگر مطمئن بود حتما بازی میکرد .

  2. هرکس دیگه ای هم بود قطعا رد میکرد . چون ریسکه . ممکنه سریال خوب در نیاد و زحمات و موفقیت نقش الروند در lotr پیتر جکسون براش از دست بره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.