آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - اولین دوره‌ی مسابقات داستان‌نویسی بلند ژانر گمانه‌زن

اولین دوره‌ی مسابقات داستان‌نویسی بلند ژانر گمانه‌زن

وبگاه هواداری فنزین، اجتماع هواداران ژانر گمانه زن (فانتزی، علمی تخیلی، وحشت) تصمیم به برگزاری اولین دوره‌ی مسابقات داستان‌نویسی ژانر گمانه‌زن در دو بخش فن‌فیکشن و آزاد (موضوع آزاد) در سال ۱۳۹۰ گرفته‌است و از تمامی هواداران این ژانر و زیرسبک‌های آن دعوت به شرکت در این مسابقه می‌کند. مهلت ارسال آثار از ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۰ تا ۱۵ آبان ۱۳۹۰ است.

۱- موضوع آثار آزاد بوده اما آثار باید حتماً در حیطه‌ی داستان‌های گمانه‌زن (فانتزی، علمی‌تخیلی، وحشت) یا به صورت تلفیقی نوشته شده باشد.

۲- آثار فن‌فیکشن می‌تواند از هر داستان، بازی، سریال و فیلم در حیطه‌ی گمانه زن الهام گرفته باشد. در غیر این صورت فن فیکشن مردود است .

۳- حداقل حجم آثار ارسالی (فن‌فیکشن و آزاد) ۵۰۰۰ کلمه و حداکثر آن ۵۰۰۰۰ کلمه است .

۴- آثار ارسالی تنها در قالب نرم‌افزار واژه‌پرداز آفیس مورد قبول است.

۵- خلاقیت در داستان‌نویسی در هر دو بخش و کوشش در بومی‌نویسی در بخش آزاد در رای هیأت داوران تأثیرگذار خواهد بود.

۶- محدودیت تعداد ارسال آثار برای هر نویسنده ۲ داستان است.

۷- ارایه‌ی نام و نام خانوادگی، پست الکترونیکی معتبر در هنگام ارسال آثار توسط نویسنده الزامی است و بدیهی است آثاری که بدون نام و ایمیل معتبر ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. نام و ایمیل معتبر باید هم در فایل داستان و هم در ایمیل ارسالی قرار بگیرد.

۸- آثار ارسالی از لحاظ نشر در رسانه‌های دیگر (دیجیتالی و یا کاغذی) و سال انتشار محدودیتی ندارد.

۹- آثار خود را به ایمیل [email protected] ارسال کرده و در عنوان حتماً به ترتیب نام فنزین، نام اثر و نام نویسنده به زبان فارسی نوشته شود.

اسامی هیأت داوران و جوایز این مسابقه طی اطلاعیه‌های بعدی در وب‌گاه فنزین و آکادمی فانتزی اعلام می‌شود و اسامی نامزدها و برندگان دو بخش مسابقه، طی مراسمی اعلام شده و جوایزی به ایشان اهدا خواهد شد.

درباره اله سار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فرهنگ لغت الفی به فارسی

کتابی که پیش رو دارید، فرهنگ لغتی از زبان الفی به فارسی معاصر است که ...