آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - الایجا وود: امیدوارم فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها به کتاب‌ها وفادار باشند

الایجا وود: امیدوارم فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها به کتاب‌ها وفادار باشند

الایجا وود بازی نقش فرودو در ارباب حلقه ها

بازیگر نقش فرودو بگینز در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها به مناسبت پخش فصل دوم سریال Yellowjackets که در آن ایفای نقش داشته، مصاحبه‌ای با وب‌سایت GQ انجام داده است. او در بخشی از این مصاحبه درباره خبر ساخت فیلم‌های جدید از دنیای سرزمین میانه توسط وارنر براز می‌گوید:

«نظرم جلب شده است و هیجان‌زده‌ام. امیدوارم پروژه خوبی باشد. غافل‌گیر شدم. نمی‌دانم چرا غافل‌گیر شدم چون واضح بود که فیلم‌های بیشتری در کار خواهد بود.»

او درباره انگیزه‌های مالی وارنر برای بازگشت به دنیای تالکین گفت: «معلوم است که در بطن ماجرا تمایلی برای پول درآوردن وجود دارد. این‌طور نیست که چند مدیر به یک‌باره بگویند ‘بیایید یک اثر هنری واقعاً شگفت‌انگیز تولید کنیم.’ و باید بگویم که به کسی خرده نمی‌گیرم چون البته که بحث تجارت وجود دارد. اما آثار هنری فوق‌العاده هم می‌تواند از تجارت به‌وجود بیایند. بنابراین این دو مقوله با یکدیگر ناسازگار نیستند.»

الایجا وود ادامه داد: «ولی [سه‌گانه] ارباب حلقه‌ها در چنین شرایطی تولید نشد. آن فیلم‌ها با اشتیاقی نسبت به کتاب‌ها و خواسته‌ای برای به تصویرکشیدنشان به‌وجود آمدند. و امیدوارم که همین مسئله در نهایت عامل محرک فیلم‌های بعدی باشد. صرفاً امیدوارم همین انگیزه در هسته این پروژه‌ها و در زمان استخدام فیلم‌نامه‌نویس و سازندگان این فیلم‌ها وجود داشته باشد؛ حس احترام به داستان‌های تالکین و علاقه‌ای برای کندوکاو در آن‌ها.»

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها منتشر نشده است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...