آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - کار روی فصل سوم سریال حلقه‌های قدرت آغاز شده است

کار روی فصل سوم سریال حلقه‌های قدرت آغاز شده است

کار روی فصل سوم سریال حلقه‌های قدرت آغاز شده است

به‌گزارش هالیوود ریپورتر، پاتریک مک‌کی و جی‌دی پین یک قرارداد همکاری جدید سه ساله با استودیوهای آمازون MGM امضا کرده‌اند و اگرچه سفارش ساخت فصل سوم هنوز رسماً ارائه نشده، اما شورانرها کار روی طرح اصلی داستان آن را شروع کرده‌اند.

همچنین گفته شده است که آمازون می‌خواهد تولید سریال حلقه‌های قدرت را از استودیوهای Bray به استودیوهای شپرتون بریتانیا منتقل کند.

ورنون سندرز، مدیر بخش تلویزیون آمازون MGM در این باره گفت: «این سفر شگفت‌انگیز با جی‌دی و پاتریک را بیش از پنج سال و نیم پیش آغاز کردیم و هرگز به عقب نگاه نکردیم. همچنان از دیدن مقیاس نگرش آن‌ها و موفقیت جهانی خیره‌کننده سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در فصل اول حیرت‌زده می‌شویم. بی‌صبرانه منتظریم تا مشترکان سرویس پرایم ویدیو این ماجراجویی حماسی و درام پرمخاطره را که جی‌دی و پاتریک در فصل دوم و پس از آن به خلقش مشغول هستند، تجربه کنند. طبیعتاً استودیوی ما خوشحال است که قراردادمان را با این ذهن‌های خلاق تمدید می‌کند تا آن‌ها به اشتیاق خود برای روایت داستان‌های فوق‌العاده ادامه دهند.»

در این گزارش گفته شده است که فصل دوم سریال در سال جاری میلادی (۲۰۲۴) منتشر خواهد شد. فیلمبرداری این فصل مدتی قبل به پایان رسیده بود.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

مورفید کلارک، بازیگر نقش گالادریل در سریال حلقه‌های قدرت در مراسم EE BAFTA درباره فصل ...