آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - هر قسمت سریال ارباب حلقه‌ها آلبوم موسیقی متن خودش را دارد

هر قسمت سریال ارباب حلقه‌ها آلبوم موسیقی متن خودش را دارد

کاور آلبوم موسیقی قسمت اول فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

بر مک‌کرری، آهنگساز سریال ارباب حلقه‌ها در رشته توییتی اعلام کرد که هر هفته با انتشار قسمت‌های جدید آلبوم‌های موسیقی جداگانه‌ای شامل تمامی قطعات موجود در هر قسمت منتشر خواهد شد. این آلبوم‌ها تا پایان پخش به‌طور انحصاری فقط بر روی سرویس استریم موسیقی آمازون در دسترس قرار می‌گیرند، اما سپس به سایر سرویس‌ها می‌روند.

مک‌کرری می‌گوید آلبوم کلی موسیقی متن فصل اول نسخه‌ای با برش متفاوت و حتی بازنویسی و ضبط مجدد آهنگ‌هاست که سعی دارد قوس روایی فصل اول را در یک فرمت سمفونیک در اختیار مخاطبان قرار دهد.

اما آلبوم‌های هر قسمت شامل قطعاتی که هستند که نزدیکی بیشتری به روایت آن قسمت دارند. اکثر آهنگ‌های آلبوم کلی فصل اول در جایی از آلبوم‌های هر قسمت شنیده می‌شود اما ممکن است شکل متفاوتی داشته باشند. پس چطور می‌توان تشخیص داد که چه چیزی در آلبوم‌های اپیزودیک متفاوت است؟

اگر یک قطعه نام یکتایی داشته باشد، بیش از ۵۰ درصد آن محتوایی است که قبلا منتشر نشده. اگر در نام آن واژه‌ای از قطعات قبلی وجود داشته باشد، کمتر از ۵۰ درصد محتوایش جدید است. (برای مثال قطعه The Boat and The Crater) اگر نام قطعه دقیقا همان نام قبلی باشد، محتوایش هم همان است.

این آلبوم‌ها را می‌توانید در Amazon Music بشنوید:

آلبوم موسیقی قسمت اولآلبوم موسیقی قسمت دوم

کاور آلبوم موسیقی قسمت دوم فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...