آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - بازی جدیدی از ارباب حلقه‌ها برای موبایل منتشر می‌شود

بازی جدیدی از ارباب حلقه‌ها برای موبایل منتشر می‌شود

بازی جدیدی از ارباب حلقه‌ها برای موبایل منتشر می‌شود

الکترونیک آرتز رسماً اعلام کرد که در حال ساخت بازی رایگان جدیدی از سری ارباب حلقه‌هاست که در سبک Collectible RPG با نام The Lord of The Rings: Heroes of Middle-Earth عرضه خواهد شد.

در حال حاضر به جز تصویر بالا اطلاعات زیادی درباره این بازی به اشتراک گذاشته نشده است. منتها می‌دانیم که این بازی با همکاری Middle-earth Enterprises ساخته می‌شود و به گفته «فردریکا دروتوس»، مدیر برند و صدور مجوز این شرکت، بازی آن‌ها صرفا مبتنی بر سرزمین میانه‌ای طراحی خواهد شد که در آثار ادبی جی.آر.آر. تالکین توصیف شده است.

بازی «قهرمانان سرزمین میانه» ظاهرا شامل داستانی جذاب، مبارزات نوبتی، سیستم گردآوری آیتم غنی و تعداد زیادی شخصیت از داستان ارباب حلقه‌ها و هابیت خواهد بود. گیم‌پلی بازی هم دربرگیرنده نبردهایی از داستان‌های مختلف تالکین است و امکان تعامل و رقابت را برای کاربران فراهم می‌کند.

فعلا صحبتی درباره تاریخ عرضه این بازی به میان نیامده است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...