خانه - آخرین خبرها - بازیگر نقش مری: ۱۵ سال است ارباب حلقه‌ها ندیده‌ام

بازیگر نقش مری: ۱۵ سال است ارباب حلقه‌ها ندیده‌ام

بازیگر نقش مری: ۱۵ سال است ارباب حلقه‌ها ندیده‌ام

دامینیک مانهن، بازیگر نقش مریادوک برندیباک در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها اخیرا در آستانه بیستمین سالگرد اکران فیلم‌ها در مصاحبه‌ای اعلام کرده که از کار کردن در این آثار راضی بوده اما مدت‌هاست که فیلم‌ها را ندیده است. مانهن می‌گوید:

«آن‌قدرها در موردش فکر نمی‌کنم. نمی‌دانم فکر کردن در این باره یا گیر کردن در آن مقطع رفتار سالمی است یا نه. واضح است که وقتی روی این پروژه کار می‌کردم عاشقش بودم، و آن را با تمام وجود تجربه کردم و این تجربه روی بخش‌های بزرگی از زندگی‌ام اثر گذاشته. اما حدود ۱۵ سال است که ارباب حلقه‌ها ندیده‌ام، و نمی‌دانم چه زمانی یا به چه دلیلی ممکن است دوباره آن را ببینم…قطعا هنوز دوستان خیلی خوبی از این پروژه دارم. بسیار جذاب است در فیلمی حضور داشته باشید که به آن افتخار می‌کنید، معتقدید اثری شایسته است و این شایستگی را در طول زمان ثابت کرده است.»

بازیگر مری در ادامه گفت:

«نقش داشتن در پروژه‌ای که ۲۰ سال از عمر آن می‌گذرد دیوانه‌کننده است. چون طبیعتا افزایش سن شما را نشان می‌دهد و باعث بهت‌زدگی‌تان می‌شود؛ حتی پدر و مادرتان را بهت‌زده می‌کند. به عنوان یک بازیگر باید خیلی خوش‌شانس باشید که فقط یکی از آثار تمام کارنامه‌تان موفق شود، چه برسد به این که در سه‌گانه‌ای بازی کنید که به طرق مختلف به یک پدیده برجسته فرهنگی در تاریخ سینما تبدیل شده باشد. فکر می‌کنم ارباب حلقه‌ها از جهات گوناگون فیلمی برای همه سلیقه‌هاست، اما برای من یک فیلم به حساب نمی‌آید. من در آن حضور داشتم، فیلم را تجربه کردم و عاشق این تجربه بودم. حالا مخاطبان می‌توانند با تجربیات خود به این اثر حیات ببخشند.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خوام دینی رو ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.