آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - آیا برای سریال ارباب حلقه‌ها بیش از حد هزینه شده است؟

آیا برای سریال ارباب حلقه‌ها بیش از حد هزینه شده است؟

تصاویر اختصاصی مجله امپایر از سریال ارباب حلقه‌ها

شورانر سریال، جی.دی. پین در گفتگو با امپایر بدون تایید یا رد اعداد و ارقامی که درباره بودجه فصل اول گزارش شده، با خنده می‌گوید: «خب…فکر می‌کنیم ضروری است که بودجه را نسبت به کلیت اثر در نظر بگیرید. این [فصل] در واقع یک فیلم هشت ساعته است. این مدت زمان معادل سه فیلم مارول است که در بازه زمانی ساخت دو تا از این فیلم‌ها و با بودجه یکی از آن‌ها ساخته شده. به این دید ببینید که واقعا چه چیزهایی خلق شده و بعد می‌توانید بگویید که معامله خوبی صورت گرفته است.»

شاید بودجه سریال حلقه‌های قدرت واقعا باید همین قدر زیاد می‌بود. چرا که دوران جنگ نیازمند پشتیبانی توپخانه‌ای قوی‌تر است. این سریال پاییز امسال با یک سریال پیش‌درآمد دیگر رقابت می‌کند که با الهام از سرزمین میانه ساخته شده اما حالا خودش رقیبی برای کسب تاج پادشاهی دنیای فانتزی است: خاندان اژدها، اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مصاحبه شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره فصل دوم؛ از گالادریل سرخورده تا امید در تاریکی

جی‌دی پین، یکی از شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت درباره اینکه فصل دوم به چه موضوعاتی ...