آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - بخش ویژه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» - مصاحبه‌های بازیگران سریال - مصاحبه بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها درباره سه قسمت اول و تولید فصل دوم در انگلیس

مصاحبه بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها درباره سه قسمت اول و تولید فصل دوم در انگلیس

مصاحبه بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها درباره سه قسمت اول و تولید فصل دوم در انگلیس

سینتیا ادای-رابینسون، اما هوروات، اسماعیل کروز-کوردوا، مکسیم بالدری و دنیل ویمن در حاشیه کامیک‌کان مصاحبه‌ای درباره سریال ارباب حلقه‌ها با کولایدر داشته‌اند که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را با هم مرور می‌کنیم.

کروز-کوردوا بازیگر نقش آروندیر درباره هزینه هنگفتی که برای سریال خرج شده گفت به نظر او داستان‌های تالکین آن‌چنان غنی و کامل هستند که سوال این بود: چقدر بودجه لازم داریم تا بتوانیم این داستان خارق‌العاده را بسازیم و حق مطلب را ادا کنیم.

ادای-رابینسون بازیگر نقش میریل در ادامه افزود فکر نمی‌کند که هیچ‌کس دلش می‌خواست نسخه اقتصادی این سریال را ببیند. او گفت بازیگران سه قسمت اول سریال را دیده‌اند و نتیجه کار شگفت‌انگیز و از تصوراتشان فراتر بوده؛ این در حالی است که آن‌ها طبیعتا در فرآیند تولید حضور داشته‌اند.

مکسیم بالدری، بازیگر نقش ایسیلدور درباره فرصت بیشتر سریال برای شخصیت‌پردازی گفت به نظر او این سریال فقط نمی‌خواهد داستان را از یک نقطه به بعدی بعدی ببرد و برای پیش بردن کار عجله داشته باشد. سریال ظاهرا به شخصیت‌ها فرصت داده تا فرصت رشد و شکل‌گیری را داشته باشند.

دنیل ویمن در ادامه در همین باره افزود هنگامی که قسمت‌های اول را دیده یکی از جذابیت‌های سریال برای او این بوده که توانسته حتی با شخصیت‌هایی که با آن‌ها برخورد نداشته، ارتباط بگیرد و این مهم تنها به واسطه شخصیت‌پردازی دقیق آن‌ها ممکن شده، چون زمان بیشتری در اختیار سریال بوده است.

اما هوروات بازیگر نقش ائارین در پاسخ به این سوال که بیشتر برای دیدن چه چیزی توسط هواداران هیجان‌زده است، گفت به نظر او نومه‌نور جذاب‌ترین بخش سریال است چون تا به حال در هیچ اقتباسی دیده نشده است. او همچنین درباره جزئیات صحنه‌های نومه‌نور گفت در یکی از کوچه‌های این جزیره گرافیتی‌های نومه‌نوری بر روی نگاره‌های قدیمی الفی قرار دارد که شاید به چشم همه مخاطبان نیاید، اما حتما برای طرفداران جذاب خواهد بود.

کروز-کوردوا در همین باره افزود در برخی از لباس‌ها جزئیاتی چند لایه روی هم قرار گرفته که هرگز دیده نخواهد شد، اما به شکل استادانه‌ای ساخته شده‌اند و آن‌ها این جزئیات را حس کرده‌اند و در اجرای خود به کار گرفته‌اند.

ادای-رابینسون درباره تولید فصل دوم سریال در بریتانیا گفت به نظرش مردم فیلم‌ها را با نیوزلند می‌شناسند؛ ولی اگر در کتاب‌ها دقیق شوید، می‌فهمید که با اسطوره‌ای انگلیسی مواجه هستید، در نتیجه به نظر او جالب است که سریال فرصت نمایش این بخش از دنیا و استفاده از استعدادهای این کشور را پیدا می‌کند. او می‌گوید تالکین و بریتانیا به نحوی درهم‌تنیده هستند و مردم گاهی اوقات این مسئله را فراموش می‌کنند چون فیلم‌ها را با نیوزلند شناخته‌اند.

بازیگران به سوال آخر درباره زمان آغاز تولید فصل دوم سریال پاسخ ندادند.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت متمرکز بر ضدقهرمان‌ها است

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت متمرکز بر ضدقهرمان‌ها است

به‌گزارش توتال فیلم، فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت به پیامدهای تصمیم طرد دورین چهارم توسط ...