آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - اولین تصویر رسمی از شخصیت کله‌بریمبور در سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شد

اولین تصویر رسمی از شخصیت کله‌بریمبور در سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شد

اولین تصویر رسمی از شخصیت کله‌بریمبور در سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شد

شخصیت سائورون اگرچه شرور اصلی داستان ارباب حلقه‌هاست اما به ندرت در داستان دیده می‌شود. این کاراکتر در سریال ارباب حلقه‌ها هم نقش مهمی خواهد داشت و قصه‌اش با سرنوشت شخصیتی به نام کله‌بریمبور گره خورده است.

سریال حلقه‌های قدرت داستان تعامل سائورون و کله‌بریمبور الف در ساخت حلقه‌ها را روایت می‌کند. جی.دی. پین، یکی از سازندگان سریال در این باره به مجله امپایر می‌گوید: «ما در سریال با یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های شروری طرف هستیم که تاکنون برای سائورون خلق شده است. و یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های این داستان کاراکتر کله‌بریمبور است. او یک الف آهنگر است که برای ساخت حلقه‌های قدرت فریب داده می‌شود. هیجان‌زده‌ایم که او را به سرزمین میانه بیاوریم. کله‌بریمبور شخصیت بسیار مرموزی است.»

داستان سائورون و کله‌بریمبور با بازی چارلز ادواردز در کنار مجموعه‌ای از داستان‌های درهم‌تنیده از دورف‌ها، الف‌ها و هارفوت‌ها روایت می‌شود. پین ادامه می‌دهد: «داستان ارباب حلقه‌ها از کنار تاریکی نمی‌گذرد. این داستان شما را به پلکان کیریت اونگول و کنام شلوب می‌برد، جایی که دوستان به یکدیگر خیانت می‌کنند و شخصیت‌ها به سمت موردور کشیده می‌شوند. اگرچه این داستان یک تجربه هراس‌انگیز است، اما در پایان همیشه ستاره‌ای در آسمان وجود دارد که به شما می‌گوید ‘ادامه بدهید’. ما می‌خواستیم این روحیه را در سریالمان پیدا کنیم.»

مصاحبه کامل شورانرها با مجله امپایر پنجشنبه این هفته در شماره جدید این مجله منتشر می‌شود.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...