آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - بر مک‌کرری رسماً به عنوان آهنگساز سریال ارباب حلقه‌ها معرفی شد

بر مک‌کرری رسماً به عنوان آهنگساز سریال ارباب حلقه‌ها معرفی شد

بر مک‌کرری رسما به عنوان آهنگساز سریال ارباب حلقه‌ها معرفی شد

آهنگساز معروف «بر مک‌کرری» که پیش‌تر ساخت موسیقی متن آثاری همچون بازی God of War را برعهده داشت، به عنوان آهنگساز رسمی سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت معرفی شد. او همچنین ساخت موسیقی متن آثاری مثل The Walking Dead, Snowpiercer, See, Outlander و Battlestar Galactica را در کارنامه دارد.

افزون بر این اعلام شده که هاوارد شور، آهنگساز افسانه‌ای سه‌گانه هابیت و ارباب حلقه‌ها هم موسیقی تیتراژ اصلی سریال را ساخته است. آمازون در حال حاضر دو ترک از آلبوم موسیقی متن سریال را منتشر کرده و یکی از آن‌ها با نام گالادریل ۰۳:۴۳ و دیگری با نام سائورون ۰۲:۴۴ زمان دارد.

مک‌کرری درباره کار روی این سریال گفت: «وقتی برای تولید آهنگ‌های این سریال دست به کار شدم، تلاش کردم تا به میراث موسیقیایی هاوارد شور احترام بگذارم. زمانی که تم تیتراژ اصلی سریال را شنیدم، از دیدن هماهنگی بی‌نقص و زیبای تم او و آهنگ‌های من، که به‌طور جداگانه ساخته شده بودند، شگفت‌زده شدم. برای پیوستن مخاطبان به ما در این سفر موسیقیایی به سرزمین میانه هیجان دارم.»

«بن بوون»، مدیر جهانی بخش موسیقی استودیوهای آمازون نیز اضافه کرد: «با درک عمیق از رشته‌افسانه تالکین و استعداد فوق‌العاده‌ای که این دو در دنیای موسیقی دارند، هیجان‌زده‌ایم که هاوارد [شور] و بر [مک‌کرری] در این سفر حماسی به سرزمین میانه به ما می‌پیوندند.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...