آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - اندی سرکیس دوباره برای همکاری در فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها ابراز علاقه کرد

اندی سرکیس دوباره برای همکاری در فیلم‌های جدید ارباب حلقه‌ها ابراز علاقه کرد

اندی سرکیس

اندی سرکیس که با ایفای نقش گالوم در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها به شهرت رسید، یک بار دیگر این بار در مصاحبه با پادکست Post-Credit اعلام کرد که سرزمین میانه هیچ‌گاه فکر و ذهن او را ترک نکرده است. او همچنین یادآور شد پیتر جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینز را خانواده دوم خود می‌داند و عاشق همکاری با آن‌هاست.

اندی سرکیس گفت: «ببینید، پیتر جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینز به‌نوعی خانواده دومی هستند که من بخش از آن شدم و همراهشان آن همه فیلم را ساختیم. و بگذارید به شما بگویم که آن‌ها بهترین و شگفت‌انگیزترین کسانی هستند که می‌توانید کنارشان کار کنید. فکر می‌کنم پروژه‌های خیلی زیادی برای سرزمین میانه وجود دارد که می‌توانند ساخته شوند، و اگر آن‌ها روی این پروژه‌ها کار کنند، البته که من هم از این فرصت استقبال می‌کنم تا آن رابطه را دوباره شعله‌ور کنم.»

امبریسر گروپ که چند ماه پیش حقوق ساخت آثار اقتباسی از کتاب‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها را خریداری کرد، چندی قبل با وارنر براز به توافق رسید تا فیلم‌های جدیدی از دنیای سرزمین میانه ساخته شود. پیتر جکسون هم گفته بود که شرایط پروژه‌ها را ارزیابی خواهد کرد تا امکان همکاری‌های احتمالی را بررسی کند. هنوز اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر نشده است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...