آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - آمازون قبل از حلقه‌های قدرت ایده سریال آراگورن جوان و گیملی را دریافت کرده بود

آمازون قبل از حلقه‌های قدرت ایده سریال آراگورن جوان و گیملی را دریافت کرده بود

آراگورن

هنگامی که آمازون شروع به بررسی ایده‌های مختلف برای ساخت سریال کرده بود، هیچ محدوده زمانی خاصی را در سرزمین میانه در نظر نداشت. در همان دوره شایعه شده بود که یکی از گزینه‌های این شرکت ساخت سریال درباره آراگورن جوان است. حالا شورانرهای سریال حلقه‌های قدرت این شایعه را تایید کرده‌اند.

جی.دی. پین، شورانر سریال در این باره به توتال فیلم می‌گوید: «وقتی در آغاز برای این پروژه اقدام کردیم، به ما گفته شده که دو جین نویسنده دیگر هم ایده‌های خود را مطرح کرده‌اند و هر کسی ایده خودش را در نظر دارد. آمازون حقوق سه‌گانه، ضمایم و هابیت را خریده و گفته بود بستر کار باز است و می‌توانید هر داستانی را که در این متون قرار داشته باشد، روایت کنید. بنابراین برخی ایده آراگورن جوان یا اسپین‌آف گیملی یا چیزهای دیگر را مطرح کردند.»

پین و پاتریک مک‌کی اما به دنبال ایده‌ای جاه‌طلبانه بودند تا نظر آمازون را جلب کنند. پین ادامه می‌دهد: «آن‌ها می‌خواستند چیزی در خور تالکین بسازند. و وقتی واقعا بهش فکر کردیم و کتاب‌ها را دقیق گشتیم، و داستان‌های مختلف را دیدیم، داستان دوران دوم، ارباب تاریکی سائورون، سقوط نومه‌نور و نبرد علیه سائورون در کوه نابودی، قوس داستانی این وقایع در دوران دوم شبیه یک داستان شگفت‌انگیز و دست‌نخورده به نظرمان رسید.»

این دو نفر در نهایت از خرده‌ریزهایی که تالکین بر جای گذاشته استفاده کردند تا ایده خود را شکل دهند.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...