آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - کارگردان سریال ارباب حلقه‌ها: همیشه عاشق تالکین بودم

کارگردان سریال ارباب حلقه‌ها: همیشه عاشق تالکین بودم

شارلوت برندستروم کارگردان سریال ارباب حلقه‌ها: همیشه عاشق تالکین بودم

شارلوت برندستروم، کارگردان قسمت‌های ششم و هفتم سریال اخیرا در مصاحبه‌ای با dn.se اعلام کرده که وقتی کودک بوده کتاب ارباب حلقه‌ها را خوانده و از آن پس همواره عاشق تالکین بوده است. بنابراین وقتی شنید کار روی سریال آغاز شده، اشتیاق زیادی برای کمک به این پروژه داشت.

برندستروم درباره دو قسمت ساخته خود گفت این قسمت‌ها به لحاظ استایل و رنگ کاملا منحصر به فرد هستند. قسمت ششم اکشن زیادی دارد، در حالی که قسمت هفتم در چشم‌انداز تحول‌یافته‌ی پس از فاجعه رقم می‌خورد.

اواین آرتور بازیگر نقش دورین چهارم و سوفیا نوم‌وته بازیگر نقش دیسا هم در مصاحبه جداگانه‌ای گفته بودند که قسمت مورد علاقه آن‌ها از فصل اول قسمت هفتم بوده است.

با توجه به این که شارلوت برندستروم قسمت‌های ششم و هفتم و جی.ای. بایونا قسمت‌های اول و دوم را کارگردانی کرده، وین چه ییپ کارگردانی قسمت‌های سوم، چهارم، پنجم و هشتم را برعهده داشته است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن مایل به ایفای نقش مجدد گندالف است

ایان مک‌کلن، بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت درباره احتمال بازی در ...