آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - کارگردان‌های فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت معرفی شدند

کارگردان‌های فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت معرفی شدند

کارگردان‌های فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها معرفی شدند

وب‌سایت و صفحات رسمی آمازون در خبری با انتشار تصاویر و نام کارگردانان فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، ورود آنها به سرزمین میانه را خوش‌آمد گفت. اسامی این سه نفر از چپ به راست به قرار زیر است:

شارلوت برندستروم

سنا حمری

لوئیس هوپر

 

برخلاف فیلم‌های سینمایی، کارگردان یک سریال در پروسه خلق داستان نقشی نداشته و شورانرها مسئولیت هدایت سریال را بر عهده دارند.

درباره الوه

۱ دیدگاه

  1. به ‌شخصه. با دیدن فصل اول این سریال از ادامه ی دیدنش در فصل دوم مایوس شدم و اشتیاقی به دیدن ادامه اش ندادم. چون تنها هدفی که به نظرم برای تولیدش داشتن به دست آوردن مخاطب هایی بود که از آثار تالکین آگاهی و دانسته ای نداشتند و فقط به قصد تماشای یه اثر فانتزی سرگرم کننده جلبش شدند و برای کسی مثل من که از وقایع و فضای دوران دوم سرزمین میانه مطالعه داشته، اصلا از هیچ نظر جذب و کشش نداشت، چون نه سیر خط داستانی منطبق بر وقایع بود، نه گروه بازیگری جالبی داشت ، گریم های نژاد های مختلف کپی دست چندم از آثار جکسون بودند، کارگردانی سریال ناشیانه و شخصیت های تخیلی بی ربط زیاد داشت.
    همزمان با این سریال من سریال خاندان اژدها رو هم دیدم و با توجه به کتاب های مارتین از اون سریال رضایتی رو به دست آوردم که از این سریال انتظار می‌رفت…
    امیدوارم کسانی که از ماجراهای واقعی مربوط به دوران دوم سرزمین میانه به خصوص وقایع مربوط به داستان ساخته شدن حلقه های قدرت اطلاع ندارند، مطالعه کنند تا از حرف دل من آگاه بشوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فارازون و کمن در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت به ماجراجویی شریران داستان می‌پردازد

گزارشگر سایت tvinsider که همراه با دیگر خبرنگاران در زمان فیلمبرداری فصل دوم حضور داشته، ...